Veskimöldre värk


Kõigil inimestel on klassivennad ja juhtunud kord nii, et ühel täiesti tavalisel mehel juhtunud niimoodi, et klassivend kutsus teda oma titevarbaid tähistama.

Kui mees oma “Yana Tallinna” ja hapukurgid võrkkotti pakkinud oli ja kaardi pealt vaatas, et kus SEE tänav asub, siis avastas, et see on ju Veskimöldre, kuhu bussid ei käi ja kus teed tuleb otsida labürindis seigeldes. Printis siis kaardi kaasa ja pärast lühemat sorti koormusmatka oligi kohal.

Maja suur, uus ja kobe, nagu Veskimöldres kombeks, inimesed juba kogunenud. Kõik kohalviibijad on klassivenna meessõbrad, eranditult meessoost. Pidu tundub nagu ikka, kohalik joogilett annab silmad ette keskmise suurusega Maximale.

Kui siis peremees tuleb keset ruumi ja teatab et saun koos basseiniga on valmis. Mis seal ikka, saunas käia oskab meil pea igaüks, ükskord üks mees ei osanud, aga sellest räägime ehk kunagi mõnes teises loos.

Saun nagu saun ikka, saab higistada, külmikust külma õlut võtta leiliruumis ja igasugu idamaiseid mõnusid pruukida. Sauna eesruumis aga suur ja lai bassein, ikka selline kuhu terve jalgpalliorkester maadlema mahuks ja ruumi jääb veel ülegi.

Niisiis suplevad kõik kaheksa meest suures basseinis, joogid korralikult basseiniäärepeal ja räägivad ikka neist asjust, mida juba pisut purjakil mehed saunas räägivad. Kõik ilma rõivasteta, nagu meil ikka kombeks on vähemalt sauna minnes rõivad seljast heita.

Kui siis äkki peremees teeb aplombi ja paneb käima teleka. Basseini vastas on suur LCD telekas, ikka kohe nii suur, et sein on seda täis. Ja sealt hakkab paistma ja kostuma peremehe naise full HD sünnitusvideo.

Mõtle vaid, kaheksa paljast meest vaatavad kõik koos paljalt basseinis olles 27 minutit kestvat sünnitusvideot. Kui see läbi saab, siis paneb peremees video otsast peale käima ja nii terve öö, kuni siis lõpuks keskhommikul Naine koos titega koju jõuab ja kõik napsised sünnitusvideovaatajad nagu prussakad nelja tuule poole laiali pudenevad.

Advertisements
Published in: on juuni 4, 2014 at 8:40 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2014/06/04/veskimoldre-vark/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Jõhker!


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: