Elus edasi jõudmine on lihtne nagu lastelaul


Niisiis, Eestis on kombeks osadel inimestel teha nägu, et nad on jube tähtsad ja vajalikud ja et nad on elus midagi saavutanud. Kes ronib selle jaoks mäetippu, kes veeretab niisama kopkaid munamäeks kokku.

Tegelikult on elus edasi jõudmine väga lihtne. Sul on vaja telefoni vastuvõtuaparaati. Sinna peale lased mõnel poolpuberteetikust staarihakatisel mädanenud kõrvitsasalati ja pooliku hapukurgi eest sisse laulda “Dam-dam, dam-dam, elus edasi, elus edasi…”

Seejärel ühendad selle telefoni vastuvõtja  13445 numbri taha. Ise samal ajal väites, et see number on telefonifirma teenindus.

Kõik kes ostavad su firma telefonipakette tunnevad vahest vajadust teenendusse helistada. Kuulavad oma veerand tundi seda “Dam-dam, dam-dam, elus edasi” ära ja samal ajal on neilt peaministri lõunasöögi vääriline kopikas arvelt maha tiksunud.

Niimoodi saabki siis raskeid kopkaid munamäeks kokku vweeretatud, et siis hiljem mäe tippu roninult uhkel praalida – ma olen elus edasi jõudnud!

Advertisements
Published in: on jaanuar 26, 2013 at 9:14 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2013/01/26/elus-edasi-joudmine-on-lihtne-nagu-lastelaul/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. No kui lollid seda dam-dammi kuulata tahavad, las siis plekivad. Ja kui elus edasi jõudmise märgiks on mäkkeronimine, las loll ronib siis, ise teab. Kurb on aga see, et meedia pasundab, et mäkke ronimine ongi elus edasi minek…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: