Elus edasi jõudmine on lihtne nagu lastelaul


Niisiis, Eestis on kombeks osadel inimestel teha nägu, et nad on jube tähtsad ja vajalikud ja et nad on elus midagi saavutanud. Kes ronib selle jaoks mäetippu, kes veeretab niisama kopkaid munamäeks kokku.

Tegelikult on elus edasi jõudmine väga lihtne. Sul on vaja telefoni vastuvõtuaparaati. Sinna peale lased mõnel poolpuberteetikust staarihakatisel mädanenud kõrvitsasalati ja pooliku hapukurgi eest sisse laulda “Dam-dam, dam-dam, elus edasi, elus edasi…”

Seejärel ühendad selle telefoni vastuvõtja  13445 numbri taha. Ise samal ajal väites, et see number on telefonifirma teenindus.

Kõik kes ostavad su firma telefonipakette tunnevad vahest vajadust teenendusse helistada. Kuulavad oma veerand tundi seda “Dam-dam, dam-dam, elus edasi” ära ja samal ajal on neilt peaministri lõunasöögi vääriline kopikas arvelt maha tiksunud.

Niimoodi saabki siis raskeid kopkaid munamäeks kokku vweeretatud, et siis hiljem mäe tippu roninult uhkel praalida – ma olen elus edasi jõudnud!

Advertisements
Published in: on jaanuar 26, 2013 at 9:14 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2013/01/26/elus-edasi-joudmine-on-lihtne-nagu-lastelaul/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. No kui lollid seda dam-dammi kuulata tahavad, las siis plekivad. Ja kui elus edasi jõudmise märgiks on mäkkeronimine, las loll ronib siis, ise teab. Kurb on aga see, et meedia pasundab, et mäkke ronimine ongi elus edasi minek…


Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: