Telemaastike maakaart


Palju ilusate nimedega kohti on eestimaal. On Joodiku ja Litsmetsa ja Siberi ja Pariisi ja palju-palju kohti veel.

Kõikjale ei jõua käia.

Aga mõned kohad tunduvad justkui oleks olemas. Telekas ju näitab, mis toimub Vaigistu erikoolis või Tagamõtsa küla metsades. Kindlasti on need kohad olemas tavalise eestlase jaoks, kelle liikumissuund on ainult töö-kauplus-kodu ja puhkuse ajal Pärnu klaasikilluranda ja ekstreemmatk sugulase matustele.

Süvvahavva on päriselt ka olemas, ma olen seal mitu korda käinud, see on selline vertikaalne koht, sügav jõe ürgorg, kus kassidel kasvavad ühe poole käpad pikemaks kui teise poole jalad. Et kiisu saaks vilkalt mööda mäekülge sibada.

See on vist nii, et isastel kasvab parem pool ja paremat sugu kassidel pahem pool. Ainult ma pole Süvvahavval ühtki isast kassi näinud.

Kõik seisab ühe olemasoleva V tähe taga, Süvahavva seriaali tõttu kuulsaks saanud Süvvahavva elanikud ilmselt peksavad kaigastega turiste laiali. Neile piisab juba ühe korra nende kuuridesse inventuuri teinud Punapardist.

Nojah, kuskil on olemas ju Koordi, kus pidada valgus üle maa valguma ja kuskil on Sõgedate küla, kust ühe meestega liiga lähedaselt läbi saamisega patustanud noore naise surnuks mõnitamise eest kogu kätte saadud külarahvas Siberisse rändas.

Nii et eestimaa kaart on kirju. Keegi võiks üles joonistada, kus asuvad igasugu tele ja mitte nii tele autorite poolt välja mõeldud kohad. Neid on vist palju rohkem, kui reaalselt eksisteerivaid ja elanikega täidetud külasid.

Advertisements
Published in: on detsember 29, 2012 at 5:46 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/12/29/telemaastike-maakaart/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: