Häda seksi pärast – PÖFFi eeleelviimane päev


Jah, nüüd olen ma kinod käinud rohkem, kui kõigi eelnevate blogimisaastate jooksul kokku. PÖFFifilme on olnud väga erinevaid. Igavaid ja huvitavaid. Uniseid ja ärgastavaid.

Kuid pea kõikide filmide teemasid võib kokku võtta üheselt – ikka on peaosas keegi, kel on probleemiks, kas ta tahab seksida või temaga tahetakse seksida.

Olgu see siis Venemaa põhjakäibinud prostituut  (Mina tahan ka) või Filipiinide kupeldatav laps (Lilitit pole olemas). Mõned mehed peksavad naisi (Kompanii Ornheim), (Paradiis:Usk), mõned mehed lasevad endid naiste saamise lootuses õhku (Jumala Ratsud). Või siis piinatakse vaatajat lõputu jahumisega teemal, et keegi seksis kellegiga (Sinu õe õde).

Seksi nimel ollakse nõus reisima autopagasnikusse topitult (Läänetuul). Seks toimub salamisi (Kompanii Ornheim) ja mõne hetke jooksul (Su õe õde). Seksi tagajärgede all kannatatakse (Ellenile).

Üks film onolnud siiski selline rahulik ja kannatuste vaba. See on prantslaste animatsioon “Kuumees.” Kuumees on vägivallatu ja täiesti chill tüüp, kes elutseb tavaolukorras kuu peal, kuid satub kogemata kombel maa peale uudistama. Tal tuleb tegemist egolaksu all kannatava presidendiga, kuid nagu ikka lõppeb kõik õnnelikult.

Aga PÖFF kestab veel ja vähemalt filmivaatajad käituvad korralikult ja ei miilusta…

Advertisements
Published in: on november 26, 2012 at 2:14 p.l.  6 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/11/26/hada-seksi-parast-poffi-eeleelviimane-paev/trackback/

RSS feed for comments on this post.

6 kommentaariLisa kommentaar

 1. Neid seksi täis filme on veel ja päris mitu-mitu. Mulle jäi filmidest sama mulje, et kas seksivabu filme polegi enam või.

  L@SSIE: Jah, nüüdseks on neid seksivabu filme mõned juurde leitud. Huvitav, et sellises filmis nagu “Armastus” ei olnud grammigi seksi. Ja “Kiirtee” võmm-pätt mängus oli ka vaid paar naistegelast korraks läbi vilkatamas.

 2. Peale selle, et ei ole seksivabu filme, jäi mulle silma, et ei ole ka suitsetamisvabu linateoseid. Non-stop kuskil süüdati sigaret või oli see juba kellelgi hambus. Eriti märkimisväärne suitsuhullus möllas Skandinaavia filmides.
  L@SSIE: Kui nüüd vaadata, kui tihti näed sa vabas looduses seksijaid ja kui harva suitsetajaid, siis on tegu kallutatud suhtumisega.

 3. huvitavad kommid. huvitav, kas teine kommenteerija on suitsetaja või suitsetamise maha jätnud? 😛

  L@SSIE: Suitsetamine on meie riigis ikka populaarsem kui seks. Eelmine pühapäev mingi tüüp suitsetas Coca-cola plaza alumisel korrusel ja üks teine tüüp kohe suisa kinosaalis, aga vat sellest pole kuulda olnud, et keegi oleks Plazas nussimisega vahele jäänud…

 4. Teine kommenteerija ehk mina, suitsetasin 9 aastat, praeguseks mittesuitsetaja.

  L@SSIE: No näed, kukkusid puu otsast alla.

 5. aitäh vastuse eest. ma olen suitsetaja ja näen ekraanil suitsetajaid. oletasin, et need, kel endal suitsuga kokkupuude puudub, need ei näe.
  (seksi filmides läbiva teemana äramärkimine on ilmselt seotud teiste asjaoludega)

  L@SSIE: Filmides rääkitakse sageli asjadest mida pole olemas. Aga kogu sellise umbluu näitamine elu loomuliku osana on ikka rõve küll.

  • Seks ja suitsetamine elu loomuliku osana on umbluu? Kuidas kellelgi. Mina ei suitseta.

   L@SSIE: Oli ka filme, kus seksiti ja suitsetati üheaegselt. Tegelikult on mõlemad ebaloomulikud tegevused.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: