Reklaam = ajaraisk


Üks seltskond on nüüd siis jalad tagumiku alt välja võtnud ja tulnud lagedale uudse ideega. Nimelt on nad avastanud, et telereklaam on ajaraiskamine. Telereklaam tüütab ja ajab vihale.

Jah, kenad ideed küll. Paraku mina telekat ei oma ja ei leia põhjust, miks teised inimesed seda tegema peaksid. Maailmas on 10 miljonit kirja pandud ja kirja panemata võimalust, mida teha teleka vaatamise asemel.

Aga, ei eesti ohmoonid piketeerivad telereklaamide vastu. Ise aru saamata, et teleprogrammis on hulgaliselt peidetud reklaami. Teleprogrammi sisu on võlts. See sisaldab varjatud väikekodanliku tarbimisühiskonna elustiili propagandat. Kui nüüd mõelda, millised näevad välja tavaliste seriaalide interjöörid? Kui paljud suudavad endile seda lubada?

Unistused ilusast ja muretust elust on romantilised, aga kas nad ei kasvata seda alaväärsuskompleksi, mis paneb inimesed pangast võlgu võtma ja mõttetut kraami kokku ostma?

Meelelahutus televisioonis põhineb vägivallale. Mitu korda on sind reealses elus püstoliga ähvardatud? Telekas vehitakse sellega ringi iga päev.

Lisaks veel kuhilas umbluud, müstikat, lihtsalt rõvetsemist. Ja siis veel killuke ebateadust ka juurde. Ongi programm koos. Mille vaatamisele Eestlased 3 pool tundi kulutavad. Selle ajaga võiks hoopis elu elada.

Parem ninna õue, sajab vihma või ei saja, aga see mis on väljas, see on päris. Vägistagu inimesed loodust kui palju tahes, see ikka ei hakka sarnanema telemaastikuga.

http://www.facebook.com/ReklaamAjaraisk?ref=ts&fref=ts

Palun lakkuge oma tagumikku. Kui sellega hakkama saate, olete koerad ja võite oma kuudis edasi haukuda. Peremees kingib ehk veel roosamad prillid ka.

Televiisorita elu on puhtam, kuivem ja mugavam. Muretum.

Advertisements
Published in: on oktoober 17, 2012 at 11:15 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/10/17/reklaam-ajaraisk/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Tahaksid sa rääkida selles kontekstis oma blogimisest?

    L@SSIE: Loomalikult, kallis anonüümik


Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: