Trolliliinides on Allahi jumalik valgus


Venemaal Kaasani linnas Tatarstanis leiti  koobastesse peitunud moslemiusulised.

Tegelased olid endale maja alla uuristanud 8 korruselise käigustiku. Sekti kuulus 38 täiskasvanut, kellel oli omavahelise tegevuse käigus õnnestunud saada 27 last. Ja osad lapsed olla juba 10 aastat koobastes veetnud.Loomulikult ilma valguse, arstiabi, koolideta, isegi mutid näevad rohkem päikesevalgust.

Sekti juhiks on keegi 83 aastane Faisrahman Sattarov. Temaga juhtus niimoodi, et mees sattus 60ndate keskel nägema seda, kuidas trolliliinist sädemeid lõi. Kohe sündis mehe peas sädelahendus – see on ALLAHI JUMALIK VALGUS!

Ja ta hakkas seda kuulutama sellest päevast peale.

Jah. Iga päev, iseäranis õhtuti on seda jumalikku valgust Vilde teel, Akadeemia teel, iseäranis aga Mustamäe teel ja Sõpruse puiesteel ning  vahest isegi Paldiski maanteel võib seda näha. Vahest harva isegi Estonia teatri juures ja ükskord isegi kaitseministeeriumi ees.

Allahi püha valgust on näinud ka AS Elektriraudtee töötajad. Samuti härmas talvehommikutel paljud Nõmme töötava rahva liikmed.

Pean üles tunnistama, et isegi mina olen seda näinud. Jah, isegi juba 70ndtatel aastatel.

Aga Tartus, Tartus ei ole jumalikku valgust. Vaesed tartlased vaatavad klaasist okulaaridega igatsevalt kuu poole igal reede õhtul, aga seni pole Allah neile oma jumalikku valgust saatnud.

Tallinn on ikka Allahile lähemal.

Advertisements
Published in: on august 9, 2012 at 9:45 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/08/09/trolliliinides-on-allahhi-jumalik-valgus/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Õismäel trollide lõpp-peatuses saad sellise koguse Allahi-valgustust kätte, et võid seejärel rahulikult kasvõi Karksi-Nuias elada. Häda pole miskit.

    L@SSIE: Väga vähesed Karksi – Nuialased on oma pekiperseid Õismäe lõpp-peatusse vedanud. Seega on elu seal elu uskmatute seas…


Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: