Viljandi ürgmetsades avastati uus inimliik


Paljudest eri maadest pärinevad antropoloogid on jõudnud järeldusele, et Viljandi lossimägede ümbruses elutsevad üüe inimliigi esndajad. Juba 20 aastat väldanud uuringute tulemusena avaldasid Viljandist eluga tagasi tulnud teadlased selle tõdemuse ka kogu muu maailma jaoks.

Uuele inimliigile pandi ühise arutelu tulemusena nimeks Gay Sapiens, kuna lossimägede metsades elunejate seas on naisliikmeid täheldatud väga vähesel määral.

Gay Sapiens on väliselt sarnane inimesele, erinevus on vaid suurenenud karvakasus, samuti ei suuda nad sirgelt käia, nende astumine on kobav ja ebaühtlane.
Riideid Gay Sapiensid kanda ei armasta, esimesel võimalusel katsuvad neist vabaneda kohas, mida nad ise nimetavad saunaks.

Mingeid vihjeid põllumajandusele ja küttimisele pole anrtopoloogid täheldanud. Küll tegelevad osad Gay Sapiensid mingil määral korilusega.  Gay Sapiensid toituvad õllest, viinast ja teistest alkoholilaadseist tooteist.. Gay Sapiensid ei oma kodu, vaid ööbivad suvalistes ettejäävates kohtades nagu seisvate raudteevagunite all, mahajäetud tööstushoonete korstendes, vanades mahajäetud majades ja kaupluste taga. Tavaliselt on nende ainukeseks varanduseks magamiskott.Jõukam Sapiens omab ka töökorras jalgratast, millega liigeldes põhjustab autojuhtides meelehärmi.

Siiski on viimastel aastatel täheldatud Gay Sapienside arvukuse vähenemist, põhjuseks peetakse sealkandis populaarset folkloorifestivali, mis leiab aset Gay Sapienside asualal. Folkloorifestivali tõttu on maa niidetud paljud lossimägedes Gay Sapiensidele varju pakkunud rohumaad, mille tõttu on osad isendid eksinud ära isegi suurlinna staatuse poole pürgivasse kesklinna,kus nad probleemiks kohalikule politseile, kuna dokumentide ja selge mõistuse puudumise tõttu ei suudeta tuvastada nende isikuid

Antropoloogid on pöördunud ÜRO poole, et tagada Gay Sapienside elualade kaitse. Viljandi linnas keelatakse igasugune autoliiklus, muru niitmine ning majade remontimine. Ka peavad kohalikud nimesed oma folkfestivali edaspidi taraga piirama ja võimalusel üle viima  mõnda teise piirkonda.

Advertisements
Published in: on juuli 31, 2012 at 8:19 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/07/31/viljandi-urgmetsades-avastati-uus-inimliik/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: