Kondoomikevad


Nii Tartus kui Tallinnas on alanud suur lume veeks muutmise üritus. Toimub see vahelduva eduga, päeval veena, öösel jääna, neil, kes selle muundumise vahele jäävad, ei vea kohe mitte kuidagi. Trepid pudenevad ja mõned majad saavad uuema arhailisema välimuse.

Lume alt sulavad välja mitmesugused inimkonna laguproduktid. Kunagi ehitasid inimesed püramiide. Nüüd on need püramiidid koerasitast.

Szolnoki peatuse taga on vist keegi grupiseksi harrastanud. No mis teha, täiskiilutud trollis kiikumine ja püsiv linnulaul võivad mõne inimese ogaraks teha.

Igatahes vedeleb Szolnoki taga vähemalt kaks kondoomi. Hea koht, oled nagu varjatud, atga tegelikult pole ka. Rõõmu jätkub tervele kvartalile.

Tartu pole parem. Eriti palju leidub kondoome Maarjamõisa haigla kandis. Eks vist inimesed tunnevad ennast pärast EMO teenuste saamist nii tervena, et kukuvad kohe keberniitama.

Ja.

Vanasti olid ikka paremad ajad, lume alt sulas ikka raha välja. Praegu aga… näljased õpetajad raha ei pilla, muudkui keberniitavad aga kuna Aaviksoo lubas laste puudumise tõttu iga kümnenda vallandada. Umbes nagu I maailma sõja ajal mässama hakkanud sõjaväega käituti – iga kümnes lasti maha.

Muuseas homme otsustatakse mu saatus, kas tuleb kiire lõpp või järgneb neljas vaatus.

Advertisements
Published in: on märts 13, 2012 at 9:03 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2012/03/13/kondoomikevad/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Mul on kuri kahtlus, et pole Szolnoki juures midagi grupiviisilist sündsusetust toimunud. Lihtsalt on Universumi Riina Sulle järele jõudmas.

    Ole mureta, küll järneb vaatuseid veel!

    L@SSIE: Kuni lõpplahenduseni. Ma arvan, et seal käivad päkapikud riideid vahetamas. Need kes ilmuvad siis, kui deliirium kohale jõuab…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: