Kasutegur


Järjekordne lollus on maad võtnud. See on Kasutegur.ee.  Sait, kuhu sisse loginuna võid vastata küsimustele ja saada mingeid väidetavaid auh-hindu.

Kui sa oled rumal kui hindu, siis sa teed kasutaja ja logid end sisse. Kohe on sul ees paar küsitlust. Kui sa üritad ennast nende raamidesse ära mahutada, no sorry, kui paljud eestlastest on nii rikkad, et endale aastas korra lennureisi lubada, no me kõik pole ju poliitikud ja Playtechi vaimsete narkootikumide valmistajad, siis viimase küsimuse lõpus teatab programm, et te ei ole kõiki küsimusi vastanud. Ja viskab küsimustikust välja, sest tõepoolest, igale küsimustikule saab vastata vaid 1 korra.

Minu arvates, on see koht – kasutegur.ee vaid selleks et koguda kasutajate e – posti aadresse ja kasutajanimesid ning paroole. Sest, paraku jah, enamus ju kasutab ühte ja sama kasutajanime ning parooli kõikjal, kus ta käib, olgu see siis facebooki frigidaarium või gmaili klimakteerium.

Kui te kohtate kuskil seltskonnas kedagi, kes väidab, et ta on nende pättidega seotud, siis teate ju, mida vanasti varastega tehti. Sisikond võeti välja ja keerutati varast ümber kuusepuu. unustamatud mõnud kogu järelejäänud eluks. No umbes nii kaheks kolmeks päevaks…

Advertisements
Published in: on september 24, 2011 at 4:39 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/09/24/kasutegur/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: