Kasutegur


Järjekordne lollus on maad võtnud. See on Kasutegur.ee.  Sait, kuhu sisse loginuna võid vastata küsimustele ja saada mingeid väidetavaid auh-hindu.

Kui sa oled rumal kui hindu, siis sa teed kasutaja ja logid end sisse. Kohe on sul ees paar küsitlust. Kui sa üritad ennast nende raamidesse ära mahutada, no sorry, kui paljud eestlastest on nii rikkad, et endale aastas korra lennureisi lubada, no me kõik pole ju poliitikud ja Playtechi vaimsete narkootikumide valmistajad, siis viimase küsimuse lõpus teatab programm, et te ei ole kõiki küsimusi vastanud. Ja viskab küsimustikust välja, sest tõepoolest, igale küsimustikule saab vastata vaid 1 korra.

Minu arvates, on see koht – kasutegur.ee vaid selleks et koguda kasutajate e – posti aadresse ja kasutajanimesid ning paroole. Sest, paraku jah, enamus ju kasutab ühte ja sama kasutajanime ning parooli kõikjal, kus ta käib, olgu see siis facebooki frigidaarium või gmaili klimakteerium.

Kui te kohtate kuskil seltskonnas kedagi, kes väidab, et ta on nende pättidega seotud, siis teate ju, mida vanasti varastega tehti. Sisikond võeti välja ja keerutati varast ümber kuusepuu. unustamatud mõnud kogu järelejäänud eluks. No umbes nii kaheks kolmeks päevaks…

Advertisements
Published in: on september 24, 2011 at 4:39 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/09/24/kasutegur/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: