Musketääride raamat


Ma olen nagu Björk. Või Tjörk. Või Viru folgist hõrk. Igatahes sattus pihku üks raamat, millesse üks laps ühe jutu kirjutanud. Päris hea jutu. Ja et teie, kallid lugejad ka sellest aimu saaks, siis edastan ma selle teile muutmata kujul…
Siit see tuleb.

MUSKETÄÄRIDE RAAMAT

Musketääride sõja algus.

Öhelt poolt tulevad valgete riietega musketäärid x. Teiselt poolt tulevad mustade riietega musketäärid ja kui kokkusaid sis siis. hakkasid kaklema ja kaklesid ja kaklesid niikaua kui ära tüdinesid. Siis kui ära tüdinesid, siis läksid vaidlma. Ühed vaidlesid nii et nemad võtavad endale naiseks selle ilusama tüdruku aga teised vaidlesid et nemad võtavad hoopis endale naiseks ja vaidlesid ja vaidlesid ja kui vaidlemise ära lõpetasid siis läksid uuesti kaklema ja kui nad vehkisid nii palju et enam nad ei jõudnud enam. vehkida enam ei jõudnud enam ja jäid puhkama ja nah pukasid nii kaua kui kuningas lubas ja siis võitlesid edasi ja kui pool päeva läbi oli siis läks üks musketäär naise juurde ja oli natuke ta juures ja kui aeg täis sai siis läks minema naise juurest ära isiis läks uuesti sõdima.
Nad sõdisid päeva läbi ja öö läbi nad sõdisid mõõkatega ja palju on surmasaand küll saand mustade riiete ja valgete riietega. Mõlemaid on surnuid ja siis kui musketääride sõdimises on surnuid inimesi ja haavatuid ka väga palju ja musketääridel palju haavatuid ja et nemad sõdimisel vahet pidamata kaklevad.

Jekaterina kodu ja kuidas tema välja näeb. Enda esimeses toas tal on 4 tuba.
Elutuba, söögituba, külaliste tuba ja magamise tuba. Ta elab oma lossis näete pool tuba ja see on elutuba.

Kuidas musketääride sõja keskoht.

Oli väga külm ilm. Ja musketäärid sõdisid toas ja kõik tehakse kuniga käsul ja kui midagi kuniga sõna ei kuulanud ei ole kuningas karistab neid musketääre ja neid kes kuulavad neid ta ei karista ja üks läks naise juurde ja jalutas natuke naisega ja kui aeg täis sai siis läks minema uuesti sõdima. Üks sõdur siis oli surma saanud ja see oli selle musketäri sõber.
Ja see musketäär läks minema selle surma saanujuurest läks istus kivi peale ja hakkas nutma kahju oli sellest musketäärist ja vaatas et kas kedagi valgete riietega musketääre ja siis hakkas uuesti nutma selle mehe pärast et ta surma sai ja nuttis voh millepärast mees.

II Osa

Musketäärid läksid õhtust sööma ja siis läksid magama ja magasid kuninga juures kunigas valvad neit. Ja kui nad üles ärkasid siis läksid välja vaatama seal aga oli suur müra ja siis naad otsustasid minna vaatama mis seal lahti käib seal aga käsikaklus ja siis varsti lõpetasid ära kakluse siis nad laiali siis jäi vaikus sealt läks kungas ütles minge sööma musketäärid läksidki sööma ja siis läksid puhkama ja üks jäi üles.
Sealt tulid valkete riieteka musketäärid see kes ülevl olis. Ja läksid lossi puhkama.

XXXX

Kirjutatud aastal 1984.
Ühe väikese tüdruku poolt.
Kes on nüüd siis juba suur tüdruk.

Kusjuures see kirjutis on kaitstyud aurotiõigustega. Ta lubas

Advertisements
Published in: on august 16, 2011 at 8:55 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/08/16/musketaaride-raamat/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: