Enesetapuhooaeg


Millal sooritatakse kõige rohkem enesetappe? Kas siis, kui on november ja pimedus võtab üha rohkem võimust? Kas siis kui on veebruar ja on külm?
Ei, siis kui on jaanipäev. vat siis nad hüppavad, lõikavad ja poovad.
Selleks et süüa või tulistada pole kõigil teadmisi. Või siis ka varjatud kujul, kas juues või kihutades. Või kombinatsioon neist kõigest, pluss paisjärv.
Miks just jaanipäeval, vist seepärast, et just sellel päeval toimub rahamajanduse saavutuse näituse järjekordne voor. Kõik, kellel on ette näidata kallis isesõitja masin, kuhil šašlõkki ja kodustatud iseteadlik naine need seda ka demonstreerivad. Väiksemad vennad vaatavad kadestades pealt ja võibolla teevad hommikul ära.
Samas automasin on liisitud, šašlõkk on surrogaat, nagu kõik rahamajanduse saavutuse näitusel ja naine, raisk käib salaja naabrimehega kuurist kalakonserve otsimas. Tagasiteel on mõlemat higised ja kes see loll tuli ideele kalakonserve kuuri paigutada?
No ja ka siis kääks.
Kõige mõnusam ja stiilsem enesetapumeetod on Aas – Käokingatee sisse joomine. Kuid selleks pead sa teadma, kus see kasvab, no ma võin öelda, et ma tean kahte kohta ja ühest ma olin eelmisel nädalal 6 km kaugusel.
edasine on lihtne, teed oskab igaüks keeta.
Mulle endale aga meeldib põrkuda kokku suure ja raskega. Rekkad jätaks mängust välja, sest viimase reisi kogemus näitas, on tegelikult rekkamehed tublid ja viisakad liiklejad. Sõidavad jalgratturost kaarega mööda ja pimedal maanteel helkurvestiga sõitjat nähes võtavad kaugtuled varakult maha.
Märksa parem idee on kirjutada oma blogi nii pooleks aastaks ette. Ja siis kodust lahkuda. Enne teatades, et lähed matkale, noh sa ju tegelikult lähedki matkama, aga natukene kaugemale, kui tavaliselt.
Ja siis sõidad. Piiril passi ei küsita. See on hea, sest jälgi pole vaja.
Kõige parem maa on Poola. Niipalju peab sul raha kaasas olema, et suudad kohalikust poest endale kohalikud riided osta. Eesti asjad viskad prügikasti ja paned selle kogu kupatusega põlema.
Siis lähed järgmisse linna. valid välja sobiva raudtee. Reisironge kasutada pole ilus, inimesed tahavad ju tööle, koju, kaevule ja mõni ka võibolla välismaale sõita samal eesmärgil mis sina.
Kaubarongid on paremad. Aeglased, kuid kindlamad. Ära jää kauaks ette seisma. Parem seisa kuni viimase hetkeni rautee kõrval näoga, et ootad, kuni see vastik rong ära on läinud, et üle tee minna. Kui on jäänud umbes 10 meetrit, vat siis on aeg. Rongijuht oma kabiinist nii lähedale ei näe ja ta saab alles õhtul depoos teada, et miskit juhtus. Ülejäänu pakub politseinikele ja kiirabiarstidele rutiinset tööd. Ära nende pärast karda, nemad on harjunud.

Advertisements
Published in: on juuli 4, 2011 at 11:09 e.l.  4 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/07/04/enesetapuhooaeg/trackback/

RSS feed for comments on this post.

4 kommentaariLisa kommentaar

 1. Ma unistan ikka sellest, et minust leitaks kena laip. Kuidas seda siis teha, õpetas mulle mu vend (kes oligi arvamusel, et naised ei peaks üle 30 elama). Juua see kogus viina, mis kenasti magama paneb, kohe kui silmad sulged ja lõdvestud. Enne uinumist aga ronida vanni, kus mõnus vesi. Nõel veeni ja käsi vee alla, nii et veri ei hüübiks ja voolaks pideva joana. Pole ohtu, et üles ärkaks. Aga leidjatel on kena – punane vesi, valge keha, magus uneilme, rahu:)

  L@SSIE: Seeiski, kõige ilusama laiba sa saad, kui jood aas-käokinga teed. Vajud lihtsalt ära ja võibolla veel naeratadki läbi une.
  Kusjuures ma arvan ise ka, et naistel ei tohiks lasta eriti vanaks saada. Kõik üle 40 sed tuleks hukata. Või nagu ütles Victor Hugo, et vanamutte ei ole kunagi liiga vähe. Ja üks vanamutt on suuteline rikkuma 100 000 peokülalise tuju nagu Marje Hansar.

 2. L@SSIE: vat ei tea, see programm kipub just sinu kommentaare ära progrommima.

 3. Ah, kurat küll, kommenteerida ka uusi postitusi ei saa.
  Igal juhul mis puutub 91 kilosse ja 500 grammi, siis ma vist nägin sind hiljuti tänaval ja palju kõhnem tundud sa küll olevat. Mitte et sa kunagi päriselt paks olnud oleksid.

  L@SSIE: See kommentaaride värk kipub jah sõltumatut elu elama.
  Ja kusjuures, ma olen vahepeal ka 100 kilo kaalunud. Ja ma üldsegi ei oska arvata, kes see oleks, kes mu kaalu nii täpselt silma järgi arvata oskab. Mõni lihatööstuse töötaja ehk?

 4. Ja mulle meeldiks, et mitte midagi ei leitaks.

  Tsüaniidikoksiga vanni. Käe külge miski asi mis pulssi mõõdab, kui valmis, siis automaatselt keev lämmastik/väävelhape segu peale.
  Kellamehanism – kui mõistlik aeg möödas, siis vannil kork eest ära 😀

  Rong.. Liiga vähe juppe ja liiga kergesti leitavad. Tore oleks miini/pommi kõrval istuda. Kõvasti-valesti laulda ja seda haamriga taguda 😀

  L@SSIE: Või siis minna mõne toimeka maffiaga tülli. Nemad korraldavad asja kindlasti ära


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: