30 % tõenäosust


Narkoos leevendub ja asendub veetleva sulni olemisega. Tore õde toob kähku ka pool Xanaxit. Tõeline paradiis inimesele, kes armastab igasugu aineid enese peal pruukida.

Palatis on viis meest, kuues voodi on tühi. Ühel Viljandi noormehel on ära võetud neer, Võrumaa mehel on maha võetud peenis, minul on eesnäärme lähedusest, põnevuse mõttes ütlen, et midagi ära võetud.

Opereeritud mehed saavad uhkeldada enda küljes kantavate kilekottidega. Kõigil on küljes erinevatest kehaavadest väljuva ooliku otsas rippuv kõlkuv ja mõnel ootamatul juhul mööda maad laiali plartsuv kollase vedelikuga kilekott. Vingematel meestel on lisaks punase vedelikuga kilekott.

Madalamalt haritud lugejate jaoks ütlen, et kollane vedelik on õlu ja punane vedelik on vein. Kõrgema intelligentsitasemega inmesed saavad isegi aru, millest jutt on.

Palatisse on ka täiendust toodud. Aknaaluses voodis istub hämmastavalt nooruslik 70 aastane mees. Kuna olen lebajatest kõige elusam ja kõbusam, Xanax, teadagi, siis tuleb ta minu juure oma muret kurtma.

Nimelt on tal homme eesnäärme operatsioon ja selle tagajärjel lubati talle 30 % tõenäosust, et tal seesamunegi himu alles jääb. Ja nii ta siis uuribki, milles see 30 % seisneb. Kahjuks pole mul protsenditäringuid kaasas, aga hakkan talle seletama tõenäosusprintsiipi Peteri meetodil – kui miskit juhtuma peab, siis juhtub see kindlasti.

Mees eriti rahule ei jää ja muutub üha paanilisemaks. Räägin talle edasi tõenäosustest. Statistiliselt peaks ta juba surnud olema, sest eesti mehe keskmine eluiga ei ole mitte 70 eluaastat, vaid umbes nii 23. Ja kui tal õnnestus nii vanaks elada, siis tundku rõõmu mesilindudest ja õunapuude väetamisest, mis probleemid tal selle himu mitte rahuldamise viisiga on.

Pikema arutelu järel ta tõepoolest tunnistab, et pole juba 14 või 15 aastat selle asjaga tegelenud. Ja hetkel veeretan välja tõenäosuse, et talle see 30% alles jäi. Tuli 18, seega jah, see mees enam oma himusid taltsutama ei pea, tal enam pole neid.

Vanamees veidi rahuneb, vähemalt jääb ta öösel magama, erinevalt minust, kellele ilma peeniseta mees järjekordset Epp Petrone üllitist lugeda pakub. Tema saatuse üle järele mõeldes keeldun kategooriliselt. Selle asemel loen hoopis K. A. Hindrey Tümmi Taani tähelendu. Kah üks omamoodu vinge raamat, meenutab natukene Oskar Lutsu, aga pole nii pophumoristlik.

Advertisements
Published in: on aprill 17, 2011 at 9:24 e.l.  2 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/04/17/30-toenaosust/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 kommentaariLisa kommentaar

  1. Õlle tegemine kusest oleks muuseas kaasaegse ja innovatiivse Jeesuse tegutsemisviis.Praegu tehakse ju vastupidi õllest kust. Nii saaks seegi vedelik taaskasutatud.

    L@SSIE: Ma kardan, et sellest ei tule midagi välja. Kui hakata kusest õlut tegema, siis tuleb välja ikka Alecoq Premium.

    • Küllaltki kahetsusväärne, kuid mitte sama kohutav kui see, mis ühes teises tehases juhtus: enne villimist unustati vedelikku üldse töötlemast.

      L@SSIE: Ma arvan, et meie tehased teevad seda pidevalt…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: