Valimiste tulemused


Mulle tundub, et väljas valitsev klimaatika on oluliselt mõjutanud erakondade valimistulemusi. Enim võitis nendel valimistel IRL, kelle värviks teatavasti helesinine on. Helesinist me näeme hetkel endi ümber väga palju. Taevas on helesinine ja lumi sätendab päikese käes helesiniselt ja alt poest müüja silmanurk on ka miskipärast seda värvi.

Valimised võitis Reformierakond oma kollasega. Sellist kollast võime me täheldada korterelamute välisuste läheduses. Ja mõnedes muudes kohtades, kus on tunda kiirustamist.

Rohelised kaotasid tänu sellele, et no mitte kuskil pole nende tooni rohelist võtta. Ja Rahvaliiduga sama lugu – isegi koerakaka on külma käes valgeks muutunud, miski pole enam niimoodi kergelt kõhulahtisuse värvi pruunikas, nagu nemad olid.

Keskerakonna tumerohelist me näeme iga prügikasti peal. Ja Sotsdemmide värvides lendavad nüüdsest Tartu linnaliinibussid ringi. Madalalt lendavad, nii et kõik arvavad, et nad sõidavad, aga tegelikult nad lendavad. Selle teadasaamiseks pead peadpidi bussiratta alla ronima. Siis näed, et maa ja ratta vahel on õhkõrn vahe. Nagu ka nende erakondade vahel. Partei ja rahvas on ühtne!

Advertisements
Published in: on märts 9, 2011 at 8:24 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/03/09/valimiste-tulemused/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Osta.ee-s on üks Tartus tegtsev Lassie – oled see sina?

    L@SSIE: Maailmas on tegelikult päris mitmeid LASSIEsid. Päris paljud neist kannavad Lassie kombet veel.Mõned peavad neist ka blogi. Ja mõned on suisa eestimaa pinnal vabalt liikumas. Ma ise tean, et Haapsalus oli 90ndatel üks Lassie nimeline tüüp. Ja Lassied rates ja orkutis pole ka minuga seotud.
    Nii et mõtle ise, kas ma olen osta.ee kasutaja või ei. Kasuta oma halle ajurakke. Ja osta endale see tulekustuti, sellest saab teha õllenõu, kui ära pesta.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: