Paha Pollyga kohtamas


Soovisite lugu spordist, see lugu on teile, kallid kergejõustikusõbrad.

Niisiis mõnede inimeste verbaalse aktiivse mõjutamise tagajärjel kulgesin Genialistide kluppi, kus pidada võistlus aset leidma.  Ehk siis Jägermeister Rock liiga 2011 Tartu eelvoor. 3000 € eest eelvoorus kaklemas 6 bändi.

1. Animal Drama
2. Dramamama
3. Crashdaf
4. Mimicry
5. Groundhog day
6. Paha Polly

Genialistide klubiks nimetatud baraki ukse ees tungles paras saba peatselt algavas keskeas kodanikke. Ühtegi hiljutisurnut või halvastisurnut näha polnd, kõik olid kained ning väga harva vilksatas plekkpurgis alkohoolse pudeli kest.

Sees oli rahvast tohuijaa ja bolše. Meesterahvad pea eranditult pikemad kui mina ja naisterahvad suures osaduses paksemad kui mina.

Esimene bänd piinas juba pille, aga tegi seda nii koledalt, et ma nende nime siin ei mängi. Õnneks lõpetasid nad peagi ära ja tuli Mimikry kord. Mimikry on täitsa kuulatav. Tüüp süntesaatori taga hüppas nagu see mees, kes Rammsteinis iga kontsert Tilli käest sumpakasse saab ja pisikene vidin Kene tegi kapuutsi varjust kõva häält ja kurtis peale neljandat lugu, et ta on täiesti läbi.

Selge see, parajad noorerahva hüppamislood. Paraku möödub 40 mintsa esinemisaega kiirelt.

Vahepeal esines jälle 2 bändi, keda siin ei mainiks, ehkki üks Dramarama, oli pearis hea.

Vahelduseks ronisin oma padjavirna otsast alla ja lollisti tegin, Genklubis oli ikka nii palju rahvast, et all Köögis käimine võttis aega nii pool tundi.

Paha Polly sooritas oma heite neljandana ja juba enne bändi alustamist oli lava ees tihe fännitaride kõntsakiht.

Paha Polly tuli lavale ja kohe hakkas kõiki lakka kutsuma. Tegin paar veidi tugevamat liigutust ja avastasin, et ei ole JMKE kontserdil, sest olin lavaesise nende paari tõmbega beibekihist puhastanud.

Iseenesest on Polly päris kuulatav, selline Lõunaeestilik lambirock mis vastandab ennast Tallinnale. Miskipärast mina enam ei vastanda. Reetmine on lahe, ma loodan, et ma panen selle varsti toime.

Aga Paha Polly peamine võlu seisneb solisti muhedas naeratuses. Ta lihsalt laulab ja naeratab vaheldumisi. Miskipärast meelitab see lava ette just eelkeskealisi neiukesi, ehkki sellise tibina peale peaks just lava ette lendama hunnikus tantsuhärgi.

Hakka või kahtlustama selle lauljanna kuulumist aseksuaalide võitlusliiga roosade toetajate sekka.

Pärast pollyt näidati Groundhog Dayd, nojah, ainult üks mees meil siin oskab olla Ott Lepland ja see on Ott Lepland, kes paraku selles bändis sellel õhtul ei esinenud. Bänd nagu iseeneses toimis, aga kui solisti asemele panna Furby koos kahe Pokemoniga oleks lugu löömav.

Siis tegin jällle pisikese alltoatiiru, mis seisnes avastusega, et kuskilt on sellesse saali imbunud paar tuttavat.

Rõõmsa spordipäeva lõpetas Jaapani bänd ja see oli täitsa omaette tase. Mul miskipärast hakkas kummitama mõiste: “Tuuled puhuvad vaimude mäelt:”  Sest täitsa elus Jaapanlanna, mitte mingi mänguasi ulus ja hingas täitsa tantsutavalt.

Nagu ikka spordis, võidavad kõige nõrgemad ning poolfinaali, ehk siis pikema püüne peale sattusid Dramarama, Animal Drama ja Crasdaf vist ka. Mitte ei saa aru, kes võitis sest see valvepederast, kes teadustaja rolli täitis, ei olnud suuteline isegi etteöeldud bändinimesid välja hõikama.

Teised bändid pidid leppima 2 kilo jägermeistriga, kah spordivahend seeTahtsite tiba spordijuttu ja saitegi.

Advertisements
Published in: on veebruar 5, 2011 at 10:28 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/02/05/paha-pollyga-kohtamas/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: