Joomarlus ei sure


See oli kena argipäeva õhtupoolik, kui mulle helistas depressiivne miljonär ja hakkas oma muret kurtma. Et on naisega tülli läinud, nagu alati. Ja nagu alati käib selle juurde ohter viinavõtt ja lubadus oma kallima aknad sisse peksta.

See oleks kindlasti tulukas tegu, sest aknaid lõhkudes saaks ta kindlasti oma tibist lahku ja naaseks tõeliste meeste, ehk siis alkoholist sõltuvate depressiivikute sekka.

No niisiis kõhutasin ta madratsil ja jõin täitsa edukalt temapealevõtuks mõeldud kokakoolat ära, kui tal tuli idee minna küsima suitsu ühe koridori naabri käest.

Kuna see tüüp on tuntud tülikas suitsunuiaja, olin ma tema öise kannimisega täiesti nõus.

Niisiis, sai tasakaalukalt prilli uksele klopitud, kuid keegi lahti ei teinud.

Tuppa tagasi hiilides kuulsin koridoriukse tagant kloppimist. Seal seisid kaks olevust. Üks mehetaoline elukas ja teine naisetaoline olevus.

Neil oli üks soov. Ka nemad tahtsid pääseda Prilli ukse taha ja talle vägivaldselt selgeks teha, et öine lõugamine ei ole just tervisele kõige kasulikum tegevus.

Kuna Prill on ka minu andmetel üks minu universumi põhilisemaid öiseid lärmikuid ja staazikas naistepeksja,  siis võimaldasin neile selle võimaluse.

Niisiis kolkis isasem poola ust rusikatega, kuni toast kostus telefoniga helistamist: “Halloo, politsei, keegi lõhub mul siin ukse taga…”

No seejärel sai kontakteerutud nende vaikustarmastavate ja verejanuliste naabritega.

Selgus, et tegelased elasid Prilli peal. Meespool oli oma 36 eluaasta jooksul 7 korda vangis istunud ja tugevalt tätoveeritud. Naispool oli oma 46 eluaasta jooksul 5 korda vanglas istunud ja ilma tätoveerimata. Või mine sa tea.

Igatahes varsti tuli politsei, luges ette oma tavalise märkuse: “Ilma avaldust kirjutamata pole kuritegu.” ja lahkus.

Prill jäi rahulikult tuppa edasi magama, meie aga siirdusime koos väikese depressiivse miljonäriga pärast pudeli viina hankimist üles 7ndale, kus joodikud koos elasid nagu illikuku tuvikesed.

Naispool tuletas meelde, kuidas ta oli oma mehekesel pea lõhki löönud. Tõepooles t asus näidatud kohas mehine arm, millel isegi suht värsked õmbluse jäljed juures näha. Meespool oskas vastukaaluks jällegi näidata, kuhu ta naisele noaga susanud oli. Jala peal oli tõesti üpris võigas arm. Ikka nii andis, et üheltpoolt jalga läks nuga sisse ja tuli teiselt poolt välja.

No siis laskis see vaikustarmastav mees oma lemmikmuusikat. Järjekordne 80ndate hevi fänn. Minul pole 80ndate hevi vastu midagi. Küll aga kohalikul naiselajal. Ta üritas nimelt täiel võimsusel mängivast muusikakeskusest üle karjuda. See õnnestuski totaalse eduga.

Kohe näha, et viisakad, rahuarmastajad ja sõbralikud inimesed. Naisinimene pakkus munasalatit ja see kes soovis, see jõi edasi.

Viimaks jäi depressiivne miljonär õite purju ja naispool hakkas talle otseti külge ajama. Raukusnõrdameelsus, mis muud see ajab naisinimesi lokkis peaga poistele kätt püksi ajama.

Igatahes talutasin ma oma sõbrukese sealt minema, sest mine sa tea, võibolla tuleb korteri elanikel jällegi tahtmine vangi minna, aga kui seal selline vastandite võitlus peade purustamise ja teineteisel jalgade äralõikamise teel toimub, siis saavad kannatajaks ka süütud inimesed.

Niisiis, mis edasi juhtus mai ei tea, aga läinud reedel kuulsin ma maja taha naiselaja rõõmsat pröökamist, järelikult üks on veel elus.

Advertisements
Published in: on veebruar 1, 2011 at 8:37 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2011/02/01/joomarlus-ei-sure/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Joomarlus tõesti ei sure! Ka siis mitte kui ka viimasest mohikaanlasest joodik juba ammu mulla all magab. Tekivad uued joomavennad juurde nagu ussid vihma järel. Andrusel on alkoaktsiisi tarvis ja jooma hakataksegi tema depressiivse jutu ajendil. Seda on selleks vaja, et viie rikaima hulka saada.

    L@SSIE: Ütleme, et joomarluskultuur võtab lihtsalt teised vormid. Segunedes kriminaalse kultuuriga omandab ta suurema immuunsuse väikekodanliku hedonismiviiruse vastu ja vohab õitsvana kõigi kaine mõistusega kodanike rõõmuks.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: