Eetri hingamise juhend


Selleks, et eetrit hingata on kõigepealt tarvis Eetrit. Eetrit võib saada vanatädide käest, kellel kapinurgas see  kuldaväärt vedelik juba nõukaajast koide peletamiseks seisnud. Eetrit võib saada loomakasvatajate käest, kes sellega oma vasikaid rahustavad. Eetrit võib saada putukateadlaste käest, kes oma kiletiivalisi igavesele unele suigutavad.

Tavainimene Eetrit ei saa. Eetrit müüakse vaid retseptiga. Mida võivad jagada vaid väljavalitud. See tähendab, need, kellel otsaette ametiks kirjutatud arst.

Arstid on väga kahtlased tegelased. Kes näevad haigusi seal, kus tavainimene veel tervelt ringi liikuda suudab. Niisiis on olemas arstid, kes tervele tavainimesele retsepti välja kirjutavad, et ta oma haigust eetriga ravida saaks. Selleks on vaja arsti ja patsiendi vahelist suhet, mida nimetatakse tutvuseks.

Niisiis, õnnelik patsient väljub apteegist, hoides õrnalt kilekotis liitrist Eetripudelit. Eetripudel on selline oranži sildiga, pruuni värvi, üldiselt näeb välja nagu Eetripudel.

Õnnelik kodanik läheb oma sõprade juurde (ärge mingil juhul pruukige Eetrit hingamiseks üksinda). Sõpradel on juba ette valmistatud mugav pehmete lesomadratsitega tuba, kus ei ole teravaid nurki ja koledaid asju, mille otsa inimesed ennast vigastada saaksid.

Ühest liitrist Eetrist jagub pooletunniseks tripiks umbes seitsmele inimesele. Parem kui on olemas kaheksas ja kaine inimene, kes Eetri tarvitamisest osa ei võta, kuid kes astub vahele, kui keegi mingit lollust tegema hakkab, nt. kilekoti pähe tõmbab.

Niisiis istuvad need seitse meest ja üks naine (tavaliselt on igasugustes sellistes seltskondades seitsme mehe kohta üks naine) maha. Rullivad lahti kilekotid, vilunud tegijatel on selle jaoks olemas juba oma erilised kilekotid. Võetakse rull vetsupaberit ja mätsitakse sest kokku paras nutsakas. Nutsakas on vajalik selleks, et Eeter koheselt kilekotist ei haihtuks.

Kilekotti valatakse Eetrit. No nii kahe kolme supilusikatäie jagu.

Ja hingamine võib alata.

Kilekotti ei soovita pähe tõmmata, vaid hoida nina ja suu ees. Et kui tekib tahtmine vahelduseks värsket õhku võtta, siis oleks kiire võimalus. Kotti on soovitav hoida tihedalt kinni. Muidu laseb Eeter asjatult jalga.

Eetrijoobel on see omadus, et see lahtub äärmiselt kiiresti ja peaaegu ilma pohmakata. Ainus jälg on see, et terve päeva jooksul lased sa veel õndsalt Eetripeeru.

Eetrijoove on kui rännak. Igalühel on oma rännak. Asuge teele.

Advertisements
Published in: on august 19, 2010 at 9:22 e.l.  3 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/08/19/eetri-hingamise-juhend/trackback/

RSS feed for comments on this post.

3 kommentaariLisa kommentaar

 1. vot vanasti olid mehed rauast ja laevad puust – minu vanaisa ja vanaema jõid eetrit ikka vedelal kujul, võis ka suhkrutükikesega. tänapäeva puust meestele ma muidugi sedatüüpi tarbimist, ilma asjatundjate juuresviibimiseta, ei soovita.

  L@SSIE: Vat ei tea, kui Eetrijoomiseks on läinud, siis miskipärast Tallinlased alati põgenevad seltskonnast. Võibolla tuleneb see Põhjaeestlaste joogivee sisaldusest, see nimelt sisaldavat palju radooni, mida lõunaeestlased ei saa.
  Eetri joomine nagu midagi üllatavat ei paku peale haisu, aga hingamine on palju huvitavam.

 2. Varem oli eeter tõesti vabalt võtta ja mis seal pattu salata – meist eelnev generatsioon tegi sellega rangelt vähemalt korra nädalas seespidist remonti.
  Ja mõned aastad tagasi, mil mu vana diislit limpsiv auto ühtäkki eelsüüteküünlad läbi kärsatas, oleksin seda kraami hea meelega apteegist ostnud aga võta näpust. Eetrit ei antud ja auto ei käivitunud isegi selleks, et sõita remonti. Ühel heal päeval keegi siiski halastas mu peale ja tõi isiklikest varudest umbes paarsada grammi. Sorts sisselaskekollektori ava juurde, starterit ja “vrõnnn…” Eetriaurul on selline meeldiv omadus plahvatada, kui teda kokku suruda.

  L@SSIE: Vot milleks kõigeks eeter hea on…

 3. No ma ei tea… Ma olen pealinnast ja hetkel näiteks kallan seda endale tasapisi sisse. Aga ma olen poole kohaga hoholl ka.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: