Sääsed Sääsed Sääsed


Juba teine öö pole ma saanud magada ja seda mitte alkoholi puudumise tõttu vaid selle pärast, et mu kodu on vallutanud väikesed värdjad advokaadikujulised tiibadega lennukid.

Neid on ohjeldamatult palju. Ma ei tea, kes ja kus neid toodab, kuid kindlasti pole siinkohal enam tegemist loodusliku lahendusega. Ilmselt on keegi (juudid, heterod, mingid muud seksuaalvähemused?) tekitanud kuritahtlikult Emajõele üleujutuse ja käinud vaikselt linnaservadesse kalatoiduks mõeldud sääsevastsete kanistreid tühjendamas.

Igatahes nõuab olukord viivitamatut partei ja valitsusepoolset sekkumist.

Vastasel juhul püüame me, sääskede all kannatajad, poliitikud kinni ja seome avalikku parki alasti seisundis puu külge kinni. Küll sääsed nendega töö ära teevad.

Endid käitseväeks nimetavad möllumehed tuleb Viljandimaa puhmastikus onaneerimise asemel saata hoopis restkaeve kinni betoneerima.

Töötud peavad hakkama ämbritega Emajõge ja luhtasid veest kuivaks kandma. Abielluda soovija peab perekonnaseisuametisse tooma kaasa kaalule vastava koguse sääselaipu.

Ülikooli õpetlased tuleb saata toast tuppa kadakaoksi suitsetama. Üliõpilased ise aga las laksutavad. Kummipiitsadega mööda majaseinu. See tundub nende intellektile kõige sobilikum olevat.

Poolakatele tuleb andestada nende liiklussigadused ja paluda neil importida seda vedelikku, mille joomisel inimveri muutub sääskedele sigimatust tekitavaks vahendiks. Ma tean, et neil on see olemas, nad nimetavad seda limonaadiks.

Vanainimestel tuleb käskida ümber valada aedades kastmiseks valmis seatud mannergud. Kõik üle kolme päeva tühjendamata prügikastid tuleb tühjaks põletada.

Jahimehed tuleb saata varese ja hakijahile ja muud ornitoloogid ronigu kuldnokapesadesse, suud ammuli, et kuldnokad ei arvaks, et nende äbarikud lõuapoolikud piirduvad vaid tabletitäiega.

Ämbliku tapmine tuleb kuulutada kastreerimist väärivaks kuriteoks. Samuti tuleb keelustada rahvalaul “Vares, vaga linnukene…” Tuvide toitmine on kindlalt eluiga lühendav käitumine.

Kurat, inimene on looduse kroon, mitte mingi piimapump.

Advertisements
Published in: on mai 20, 2010 at 3:42 p.l.  2 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/05/20/saased-saased-saased/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 kommentaariLisa kommentaar

  1. Poliitikuid puudutav osa ei tohi kindlasti Tartu linnapead puudutada. Senistest Tartu linnapeadest on mõnel juhul terve riik ja rahvas ministrite näol nalja saanud, ühel korral isegi peaministri kujul.

    Tartu liinavilekgu võiks küll määruse vastu võtta, et iga uus linnapea uputatakse Emajõkke kui ta kahe nädala jooksul ei esita arengukava putukate hävitamiseks areaalilt Vaksali-Vanemuise-Kastani-Tiigi.

    L@SSIE: Poliitikutega peaks olema see seis, et valitsemisaja lõppedes süüakse poliitik lihtsalt valijate poolt pidulikult ära. Ja tema poolt kokkukogutud vara eest tehakse suur rahvapidu, kus igaüks saab kübekese paksu maitsta.

  2. Tegelikult piisaks lihtsalt seadusemuudatusest, millega sääsed ja muud kurjemat sorti linnud ära keelatakse.

    L@SSIE: Ja JOKK keeles oleks sääsepinin “Looduslik muusikaline helitaust” ja sääsetorge “naturaalne vereloovutusmeeldetuletus”. Sügelemise kohta öeldaks “mitteeformaalsed kehalised aistingud”.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: