L nagu Lärmakas Lassie


L nagu Lärmakas Lassie on kaheteistkümnes aare aareteseeriast nn. tähestikuseeriast pärast aaret K nagu küllili kivi. Järgmise, M nagu ??? aarde peidab L nagu Lärmakas Lassie aarde esmaleidja. Enne seda jätab ta L aarde logiraamatusse vihje, mille abil järgmist aaret leida, nii et ärge unustage seda vaadata, kui soovite seeriat edasi otsida!

Kirjeldus:
Reeglid:
* Esmaleidja peidab tähestiku järgmise tähega aarde kahe nädala jooksul pärast aarde leidmist. Kui see pole mingil põhjusel võimalik, loovutab selle au järgmisele.
* Aarded peavad asuma Eestis (nimi ei pea olema seotud asukohaga, aga mingi seos aardega võiks olla – nagu aarete puhul ikka) ning maastiku raskusaste ei tohi ületada 2,5.
* Aarde kirjeldus peab olema kokku pandud nii, et selle leidmine eeldab eelmise aarde leidmist. Kõige lihtsam variant on kirjutada järgmise aarde koordinaadid eelmise logiraamatusse, aga võib ka näiteks kasutada vihjeid, mis aitavad mõistatust lahendada või aarde asukohta välja arvutada.
* Samad reeglid tuleb kopeerida järgmise aarde kirjeldusse.
* Kui te ei soovi ise peita ja oma aarde eest hiljem hoolt kanda, oodake veidi otsimisega.

Aare asub ühe lossi ees, kust võid leida väga lärmakaid Lassiesid. Hoolitse selle eest, et sinu Lassie sinna ei satuks. See on väga kurb kogemus, mida kellegile ei soovita.

Lossi ukse ees vaata kohta, kus kunagi ka üks loss oli. Võta aiale ja teele lähim nurk, siis on lihtne. Loomulikult ole diskreetne ja ettevaatlik. Ja vii kongides kannatajatele pakk suitsu ja suupisteid. Või kui oled abiks valmis, siis aitad kellegi kongist välja?

Kui sind aga see mõistujutt või K nagu Küllili kivi vihje ei aita, siis mine 58° 22′ 47,64″ 26° 43′ 13,81″. Sealt leiad ühe ööpäev avatud asutuse, kus kaane avamisel ootab sind kindel teadmine.

Palun kasuta Logi kirjutades ainult L – tähega algavaid sõnu. Neid on eesti keeles piisavalt, ole loominguline.

Advertisements

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/05/05/l-nagu-larmakas-lassie/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Lollaka laeka lebamispaik lokaliseeritud. Logi logiraamatu lehele lisandub lähiajal lollinnast lekokilinna laekumisel.

    L@SSIE: Lahke Linnapreili leidis… L-i lennutas, Lääne poole linnutas, lahkus laisalt loogeldes.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: