Saidki surma. Kes on järgmised?


Ja toimuski ära. Ei läinudki 10 päeva määda, kui  kaks kutti jälle Pirita jõel pesumasinas ja ise välja ei tulnud.

Tegelikult on see kurb.

Kui superstaaril on kõht lahti või president ei saa lendu tõusta, siis on see kohe esilehel. Kahe inimese surmast, mida oleks saanud vältida ja see vältimine ei maksaks miljonitki, ilmub väike uudisnupuke.

Tegelikult on see kättevõtmise asi. Pole ju veel hilja.

 Tamm jõe ees on püha ja puutumatu lehm, mida purustada ei tohi, sest Iru elektrijaam peab oma jahutusvee kätte saama. Kuid tammist allalangevat veevoolu võib reguleerida.

Kuid keegi Tallinna elanik võiks välja kuulutada Teeme Ära raames talgud. Talgutööde sisuks oleks tammist alla langeva kose täitmine sellisel määral, et tekiks mõnus kärestik.  Selleks tuleks kusagilt hankida suuri kive. Ja pisut rasketehnikat, et neid paika seada. Ja suuremate vahele väiksemate sokutamine jääks juba vees müttamise huviliste kanda. Kui pisut vaeva näha, siis saaks teha kena pinget pakkuva kärestiku. Kus kanuu – ja paadiparteil puhas lust läbi sõita.

Ja päästeamet saab rahus kulupõlenguid kustu kloppida ja vanamuttide keldreid tühjaks pumbata.

Praegu saavad ju surma samasugused inimesed, nagu sina, kes sa arvuti taga koogutad ja seda loed.

Advertisements
Published in: on aprill 19, 2010 at 2:01 p.l.  4 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/04/19/saidki-surma-kes-on-jargmised/trackback/

RSS feed for comments on this post.

4 kommentaariLisa kommentaar

 1. Eks iga inimese enda lõbu. Imelik, et uudiseid ei vaadata, korduvalt sai öeldud, et ärge minge. Samas ega inimest ju keelata tohi… Mees teab ise, mis mees teeb.

  L@SSIE: Uuudised! Uudised on meil ju sellest, kuidas Anu Saagim endale uue Muki ostis või kuidas mõni president peeretadas järjekordselt sigadusi sisaldava seaduse perse kaudu väljastas.
  Peale selle võib ju päevad läbi rääkida, et sealt minna on ohtlik, kuid paraku enamus ei teagi, kus see kosk asub. Kanuud krahmama on muidugi kõik kõvad mehed, aga ma usun, et allasõitude põhjuseks on ikka teadmatus.

 2. Ma olen ka mõelnud, et kui selle astangu õnnetusi meedias vähem kajastataks, kas siis ehk tekiks ka laipu seal vähem.
  Kõvad mehed käivad seal ju oma naistele näitamas, kuidas surmakosest alla sõidetakse. Mõnel läheb õnneks, need meediasse ei jõua.
  Ja just need, kelle oskused võimaldavad sealt igast asendist alla sõita, omavad seal astangu juures alati ka plaani B.

  L@SSIE: Kõvade meeste mittekõvadest meestest eristamiseks oleks ikka õige trepile käsipuu ette panna. Las siis ahvid ronivad üle aga ettevaatlik saab aru, et näed, siit minna pole soovitav.

 3. Jah, etteantud stsenaariumist peeti kinni karvapealt. Näib, et oli kindel plaan Darwini auhind sel aastal Eestisse ära tuua 😦

  L@SSIE: Tegelikult on see mõnes mõttes positiivne uudis. Kaks töökohta said vabaks, vaevalt töötud endale kanuusõitu lubada saavad. Ja riigil tulevikus kaks pensionäri vähem toita. Parklates kaks autot vähem ees seismas. Ja kindlasti ostetakse nüüd aastas kaks pudelit viina ka vähem.

 4. http://toru.ee/view/04e2c19f15f0

  See on nüüd puust ja punaseks tehtud järelemõtlemise koht ometigi.

  L@SSIE: Vat ega inimesed ju mõelda ei oska vaid ikka eksperimenteerivad ja proovivad. Iseenesest selles ju midagi hullu pole, kui paar tükki jälle kuskil lollaka iseettevõetud eksperimendi käigus surma saavad. Isegi Eesti territooriumil elab neid minu jaoks liiga palju.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: