Geopeitusfutuurum


Kes oleks võinud arvata, kui Dave Ulmer 2000. a 3. mail esimese geopeituse aarde peitis, et kunagi see mäng niimoodi massidesse jõuab. Tema aare leiti küll juba päeva pärast, kuid logiti see alles teisel leidmisel kuue päeva pärast.

Nüüd, 2020. aastal pärast Kristust, või meie uue ajaarvamise järgi 20. aastal pärast Davet ei saa, ei jää ükski äsjapeidetud aare kauaks leidmata. Kohe kui “Geoteatajas” on info vastpaigaldatud aarde kohta üles seatud, tõttab seda rüseledes otsima FTF sõltlaste hord.

Justnagu kihevile aetud sipelgapesa, nagu sõjaväele antud häire mõjub see läheduse elanikkonnale. Trepid müdisevad tormajate sammude all, parklatest väljasõidul mõlgitakse üksteise autosid sellest suuremat välja tegemata. Tühjaks jäänud korterites jäävad kõrbema panni peale jäetud toidud, tekitades suuremal või väiksemal ulatusel tulekahjusid.

Tuletõrje neid kustutama ei jõua, kuna geopeituritest tuletõrjujad on maanteelt väiksemaid autosid ära rammides teel sooviga ise esimesena kohale jõuda.

Geopeitus on laialt levinud kogu inimestele tuntavas maailmas. Geoastronoomid on tõestanud, et ka kaugemates galaktikates leidub veel avastamata ja avaldamata aardeid, kuid paraku pole nendeni jõudmiseks veel olemas vahendeid. Kuid selle kallal töötatakse.

2015.a. jõudis geopeitus ka moslemite hulka. Kiirelt tehti vajalikud parandused koraani. Nüüdsest on igaaastane palverännak pühasse linna Mekasse vormistatav sündmusaardena. Ja varasema suhtumise – langemine võitluses vaenlase vastu viib võitleja paradiisi – on moslemitel asendunud arusaamisega, et paradiisi viib hukkumine  aaret otsides. Paradiisis ootab neid 40 täislaaditud akudega GPS-seadet, ja mäng jätkub lõpmatuses edasi.

Geopeitus on muutnud ka inimeste omavahelist suhtlust. Enam ei saada noormehed oma lemmikutele sünnipäevaks punaseid lehkavaid ja peatselt väärtuse kaotavaid roose vaid paketi ümbruskonna mõistatusaarete koordinaatidega.

Tütarlaps vastab sellele tavaliselt saates aarde “Armastuse altar” koordinaadid.

Väike tagasilöök tekkis seoses mõistatusaarete laialdase levikuga. Nimelt tekkis mõnedel peituritel nende mitteleidmisel depressioon, mis lõppes ekstreemsemal juhul enesetapuga. kuid 2012. keelustati mõistatusaarded ja nüüd saab neid otsida vaid psühhiaatri eriloaga.

Geopeitus on mõjutanud ka kultuuri. Enam ei ehitata mõttetuid ooperiteatrihooneid ja kultuurimaju, vaid igal riigil on olemas geopeituse infokeskus. Mida suurem ja kallim see on, seda rikkamaks riiki hinnatakse.

Ka hinnatakse riiki ülemaailmses arengutabelis selle järgi, mitu protsenti elanikkonnast oskab kasutada GPS – seadet, mitu navigeerimist hõlbustavat sateliiti on riik taevasse lasknud ja üle on loetud ka riigis käibivate geomüntide hulk.

Geopeituse lai levik on paraku tekitanud ka uue sotsiaalselt rõhutud inimeste rühma – need on inimesed, kes geopeitusest midagi teada ei taha. Nad on sunnitud kandma sinist mossis suuga märki – geopeituse keeles tähendab see aarde mitteleidmist.

Mugulased ei tohi kõndida kõnniteedel,ei tohi geopeituritele silma vaadata, nad on kohustatud juhuslikult geopeituse aaret leides selle kiirelt maskeerima.

Juhtivamate geopeiturite ringis käib arutelu, kas mugud tuleks eraldada spetsiaalselt mugudele mõeldud töö ja puhkelaagritesse. Selgust selles küsimuses pole aga leitud, kuna geopeiturite loosung “Geopeitus on igal pool” kehtib ka nendeks laagriteks eraldatavate alade kohta. Ka on mõningate mugude juures täheldatud soovi oma sotsiaalset staatust tõsta ja asuda geopeituse aardeid otsima.

Selline on siis meie elu aastal 2020. a.

Jätkame lühiuudistega GEO24 portaalist:

Britney Spears valiti maailma seksikamaks geopeituriks

Brad Pitt leidis oma 10 000 aarde

Jennifer Lopes leiab igal hommikul 12 aaret, see aitab tal püsida vormis ka vanas eas.

“DT4678” aarde vargale viidud surmanuhtlus viidi täide.

Taksikoer versus hagijas: taks leiab paremine, hagijas kiiremini.

Geokasside kasvataja jagab kogemusi.

Eestisse on otsima tulemas tuntud geostaar Tracy Lords, kelle kontol on üle 2 miljoni aarde.

Sentsiatsioon: mikroaare sünnitas kaksikud!

Advertisements
Published in: on veebruar 13, 2010 at 8:30 p.l.  5 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/02/13/geopeitusehullustus/trackback/

RSS feed for comments on this post.

5 kommentaariLisa kommentaar

 1. Keenius! 😀

  L@SSIE: Hetero!

 2. Kõva sissekanne! Tervitused kõigile haigetele geopeituritele.

  L@SSIE: Oleks see minu teha, siis oleks geopeitus lauamäng, mida hea viina peale haugata.

 3. Väega hää! Eriti uudised.
  L@SSIE: Kahjuks ma pean tõdema, et see on reaalsuss….

 4. “Nüüd, 2020. aastal…”

  “…ei saada noormehed oma lemmikutele sünnipäevaks punaseid lehkavaid ja peatselt väärtuse kaotavaid roose vaid paketi ümbruskonna mõistatusaarete koordinaatidega.”

  “2012. keelustati mõistatusaarded ja nüüd saab neid otsida vaid psühhiaatri eriloaga.”

  Sünnipäevakingi saamiseks peab seega olema psühhiaatri eriluba… 🙂

  L@SSIE: Täpselr. sest süniipäeva pidamine kuulub iseenesest maniakaalsete depressioonivormide kanti.

 5. Parim ettekuulutus mis saab tõeks nii ehk naa ja mulle meeldis eriti Mõistatusaarde lõik. Elagu terved ja haiged Geopeiturid:)

  L@SSIE: Aga otsi ise ka ja too mulle ka näha. Tegelt peaks kunagi Pärnusse otsima tulema, kui see valge pask maast ära kaob.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: