Muusikauudised


Amsamblit Külm Talv on seni saatnud püsiv edu. Oma osa selles on bändi lauljal Wingel Tuulel, kelle uluvalt tempereeritud hääl on võitnud paljude kuulajate südameid.

Kuid täna tahaks rääkida vanast, kuid kuulajate poolt mitte sugugi ära unustatud juba ürgsest ajast tegutsevast muusikakollektiivist nimega Soe Tuba. Sooja Toa koosseis on aegade jooksul mitmeid kordi muutunud. Algkoosseisust on lahkunud bassimees Küdev Ahi, trummar Puulõhkumiskirves, taustalaulja Ahjuroop. Vanast koosseisust on jäänud alles vaid Tihendatud Aken ja loomulikult laulja, Kriiksuv Uks.

Kuid ega bändi uus koosseis Sooja Toa poolt edastatavat muusikat mitte karvavõrdki ebapopulaarsemaks teinud pole. Igalpool, kus esineb Soe Tuba, on publikumenu garanteeritud ja kuulajaid alati rohkesti. Ka peab mainima, et Soe Tuba on oma uues koosseisus võitnud isegi Külma Talve publikut.  Viimastel kuudel on Külma Talve kontserditel kohata vaid üksikuid fanaatikuid. Kuid nendegi read hõrenevad, kui kuulutatakse välja Sooja Toa kontsert.

Sooja Toa koosseis praegusel hetkel: Tihendatud Aken (vaikuse hääl), Kriiksuv Uks (vokaal), Leige Radiaator (klahvpillid); Küdev Kamin, Küdeva Ahju poeg (Bass); Vinge Sang (Trummid).

Kuid kuluaarides teatakse ka uue bändi moodustamisest. Nimelt on seni veel keldribändi staatuses Kuum Saun. Mille koosseissu kuuluvad Libe Seep, Kirbe Leil, Lõhnev Lava, Vilgas Nuustik. Juba on salvestatud ka esimene bändi singel “Okas laval.”

Advertisements
Published in: on jaanuar 10, 2010 at 1:57 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2010/01/10/muusikauudised/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: