Ettevaatust, rahuldamata naised!


Kõnnin linnas ringi, ikka igapäevase toidu otsingul. Kui keset kümnekraadist pakast helistab üks väliste tundemärkide järgi naissukku kuuluv olemus.

Kinnastega ma oma telefoni käsitseda ei saa, ja seepärast pean käe paljaks võtma.

Ja hakkab pihta. Kõigepealt pikk monoloog sellest, et tall olla toas temperatuur 2 (loe kaks) kraadi soojem, kui peaks. Seletan siis talle, et üldiselt ei ole meie universumi tasakaalustamata küttesüsteemi puhul võimalik igasse tuppa kraade keerata.

Ahv arenes teatavasti inimeseks miljonite aastate jooksul. Kahjuks mul pole niipalju aega sest käsi hakkab külmuma.

Kuid nilbe olevus telefoni teises otsas jätkab aga põhikirja teemadel, kuidas seda tuleb ikka muuta ja uuta.

Mina olen arvamusel, et korteriühistu põhikiri peaks sisaldama punkte, mille kohaselt psühhopaatilised olevused võib maha lasta ja nende liha võib kasutada loomatoiduks. Paraku ma olen nii viisakas ja seda ei ütle.

No õnneks on kodutee suhtkoht lühike, nii kolme minuti pärast jõuan külmunud käega trepikotta.

Kus seisab jalad harkis järgmine värdjalik olevus ja kukub seletama, miks temal olla arvel trahv veenäidu mitte esitamise eest.

Jah, trahvirida on tõesti meil kõigil arvetel olemas, kuid see täidetakse alles siis, kui näidud esitamata. See olevus on muidugi truult oma näite esitanud.

Kuid primaadile on raske ju seletada, et igast kastist banaan välja ei kuku.

Kasutan lihtsamat meetodit.

Suhtlemispsühholoogiast on teada suhtlemisdistantsid. Nt. ametlik suhtlus toimub 2 -3 meetri pealt. Intiimne aga võibolla isegi 30 sentimeetri pealt. Niisiis laskun vestluse käigus tasakesi vanaproua intiimsfääri. Loomulikult liigub ta eest. Lähen järgi. Umbes paarimeetrise nügelemise järel olen ta suutnud edukalt ukseni pressida.

Õnneks uksest tuleb keegi ja ma saangi ta lihtsalt uksest välja ajada.

Tagasi tulemiseks ja jätkamiseks on tema mured ilmselt liiga väiksed.

Advertisements
Published in: on detsember 16, 2009 at 10:07 e.l.  6 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/12/16/ettevaatust-rahuldamata-naised/trackback/

RSS feed for comments on this post.

6 kommentaariLisa kommentaar

 1. et siis asjata kraesse keeratrud trahvi pärast närveldamine on rahuldamatusest, ohmiskena. või kumb pool siin rahuldamata oli!

  L@SSIE: Võibolla jäi ebaselgeks – trahvirida on kviitungil jah olemas, kuid see täidetakse alles siis, kui näidud esitamata.Muidugi, ega debiilne olend sellest aru saagi, et mingis lahtris kriipsu olemine näitab selle tegevuse mittepuudumist.Konkreetne olevus trahvi ei saanud, kuid ei osanud kviitungit lugeda.

 2. Hehh….esimene rahuldamata blogilinnuke juba tuvastatud !

  Ime, et sa üldse nii pikalt vastama vaevusid – kopipasteeringust oleks piisan’d või oleks vähemalt veel kvaliteetmeelelahutust pritsitud.

  Vodku jest?

  L@SSIE: Jah, eks neid leidub hulgim. Peame hakkama nimesid kirja panema, ehk tulevad varsti paremad ajad ja saab neile osaks väike merereis.

  Vodku seitsas ne budet, na pjätnitsu hotšu ja na Tallin poiti.

 3. Oijah, süda läheb kohe soojaks kui selle teksti juures oma korteriühistu esimehe aegade peale mõtlen. Kuidas inimesed tegid ilma igasuguse loata gaasitrassist väljavõtteid, et paigaldada gaasiboiler. Samuti kuidas üks mutt, kelle vanamees end oksa tõmbas (täitsa mõistan teda) kolmekordse paneelmaja katusesse augu uuristas, et sealtkaudu kamina korsten välja ehitada. Siis muidugi relakaga radiaatorite kallale, sest keskküte on ju saatanast (loe: üksi neljatoalises elavale tädile tiba kallis maksta). Siis veel otsustas üks kodanik ühe trepikoja sissepääsu sulgeda, et sinna neljas tuba ehitada. Ja ehitaski. Ja kõik see sai selgeks alles siis, kui minust sai esimees. Oi kui ilus see kõik oli, vaat et pisar tuleb silma. Siiamaani ei jõua end ära kiita, et 2007 kevadel, kinnisvarahindade tippajal oma 3 tuba sellest mõttetus kinnistus loovutada õnnestus.

  L@SSIE: Tegus rahvas teil seal siis. Meil soovis üks hull oma 10 ruutmeetrisesse tuppa sauna ehitada, muid isetegevuslasi pole esinenud. Jobudest ja lollidest muidugi puudust ei tule. 95% probleemidest on põhjustatud naisterahvaste poolt.

 4. Meil hoolitseb trepikoja elektri eest naaber. Kuna see tuleb tema voolumõõtjast ja lambi vooluvõrku ühendamine käib ka tema juurest, tuleb vahel kannatlikult oodata, kuna mutt kavatseb voolu lampi sisse lükata või siis keerdtrepil jalaluid murdma minna. Tegelikult on see veal hea variant – varem pidas ta mind elektriraiskajaks ja lasi sugulase lapsevankri kummid tühjks, sest arvas, et aeg, mis vankri trepikotta toimetamisele kulus, oli liiga pikk ja tema elektriarve tõuseb kõrgemale kui Munamäe tipp. Nüüd, kui meie korteriomanik talle koridori pirni kulutamise eest iga kuu kümneka viskab, hoitakse selle sama eelmainitud säästurežiimiga kulusid täpselt kümne krooni piires. Kokkuhoid pole koonerdamine.

  L@SSIE: Kokkuhoid oleks sellele naabrile puuriita paari lõhkeainega täidetud halu sokutamine.

  • Ei saa, tema kuur on meie oma kõrval. Aga auto on õue peal, sinna sokutaks küll hea meelega midagi.

   L@SSIE: Sumbutisse mingit paisuvat ainet? Bensupaaki oksüdianti? Foolium karburaatorisse?

  • S.t. koos kuuriga on ka naaber mu kõrval, nii et puuhalu variandi korral peaksin kuuse alla kolima.

   L@SSIE: Miks just kuuse alla. Meil ju kenasid keldreid ja hoove, kus ööbida saab…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: