Alkoholikirves Albert Gulki pea kohal


Kui kell saab täis, on Albertil aeg hakata astuma kokkusaamisele kunstnikuga. Tema ongi see kunstnik, kellega kokkusaamist raadios reklaamitakse.

Albert astub kiirel sammul ja paljapäi, pintsaku hõlmad lahti, kiirelt teele. Talle järgneb mõõdukas kauguses tugevdatud joodikute patrull.

Mulle annab Eetripallike näppu kandikutäie küpsiseid. Kaasjoomar tahab küll seda ilusa jalalöögikaarega kõnniteele laiali puistada, kuid mina olen kiivas ja ei lase.

Selle asemel pakun vastutulijatele küpsist. Tursketele vangi näoga meestele ei julge, sest me kõik ju teame, mis on küpsisemäng. Aga juhtub, et umbes üks 10 tibist isegi võtab küpsist. Vanu naisi ja lapsi ei kohtagi, imelik küll.

Kogu tugevdatud patrull klapib viina SuperAlko ees. Albert on juba veerandtunni oma kohtamisele hiljaks jäänud, aga sitta sellega. Tartus on epideemiline akadeemiline veerandtund hilineda.

Tampere saatkonna kõhtu oli juba rahvast kogunenud. Sellest hoolimata passis alkopatrull veel oma veerandtunni maja ees.

Siis mindi sisse ja üritus algas. Algus oli peris normaalne. Albert rääkis oma elust lapsepõlves ja mida naljakat tehtud. Kruusamäe vestles ka, huvitav on kuulata, kui kakselupõlist naabrimeest koos meenutavad.

Tasapisi hiilis alkokurat aga kohale. Viin oli kuskilt kohale toodud ja seda siis manustatigi. Joobele tagapingis panustati.

Hakkas kostuma kisa kära. Üritusd lõppeski ära.

Albertil oli kodutee pikk. Ja tugevdatud alkopatrull järgnemas. Õhtuks oli soodud ära palju viinu. Ja minu meduusi pidi koristama Albert Lepatriinu.

Advertisements
Published in: on november 10, 2009 at 12:49 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/11/10/alkoholikirves-albert-gulki-pea-kohal/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: