Surm leegitsevas sitamajas


Darwini auhinna eesmärgiks on teadvustada inimese lolluse tähtsust inimliigi kvaliteedi kujundamisel. Point seisneb selles  et kes suudab omaenese lolluse tõttu hävitada kas ennast või enda soojätkamisvõime, see selle ka pälvib. Kuna on ennast välja lülitanud inimliigi geneetilisest arengust.  Enamasti saadakse auhinda postuumselt. Mida jaburamalt hukka saadakse, seda parem.

Kui näiteks söödad elevandile kõhulahtistit ja siis lähed taha vaatama, kas see ka toimis.

Ka Eesti on edukalt osalenud Darwini auhinnale kandideerimises. Rakveres näiteks mõõtsid kaks venda omavahel raudteel lebades julgust, et kumb julgeb kauem rongi ees kükitada. Me kahjuks küll ei tea, suur see kihlveosumma oli, aga loodetavasti kompenseerib Darwini auhinna teine või kolmas koht selle kaotuse.

Nimelt lugu selline, et tõenäoliselt võidab selle auhinna üks austraalia noormees. Lugu selline, et mingil Adelaide linna üritusel juhtus selline imeasi, et plastmassist välikemmerg läks põlema Selline, nagu meilgi ehitusplatsidel ja perepäevadel põõsa ääres seisab. Nähes kemmergut põlemas, otsustas 19 aastane Steven veel viimast võimalust kasutada ja tormas põlevasse peldikuss sitale. Tagasi ta sealt ei tulnud vaid ühines põleva plastmassina, moodustades omapärase potil istuva skulptuuri.

Advertisements
Published in: on september 29, 2009 at 9:57 e.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/09/29/surm-leegitsevas-sitamajas/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. Yeah! Darwin Awards on iga-aastane lugupeetud lektüür. Aastate tagant meenub üks samuti kõrgele kohale jõudnud juhtum, kus mingi taat mängis peitust või mis krt tal häda oligi. Läks mesitarru peitu. Aga välja sealt enam tulla ei tahtnud. Selgus, et oli teine mesilaste suhtes üliallergiline.

    L@SSIE: Sellega on eestiski hakkama saadud. Asju näiteks herilasepesadesse peidetud…


Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: