Adolf Hitler astus Keskerakonda


Enne iga Nõukogude inimese jaoks tähtsat päeva – Rahvasaadikute Täitevkomitee valimist on meie parteidesse astunud mitmed kuulsad inimesed.  Just äsja astus näiteks Keskerakonda tuntud eesti superstaar Sulo Tintse.  Ka teised parteid on saanud täiendust uue ja noore põlvkonna seast.

Kuid ka ega vanem põlvkond poliitikast kaugele jää. Poliitikas osalemist ei takista ei kõrge iga ega noores eas tehtud eksisammud

Nimelt astus eile Keskerakonda pensionipõlve pidav Adolf Hitler. Kevadel oma 120. sünnipäeva tähistanud personaalpensionär on endiselt reibas ja elujõuline, ning jälgib kõike, mis mis kaasajal toimub. Lisaks laiale silmaringile lisandub ka ohter elukogemus, mida ta on nõus jagama ka noorele põlvkonnale.

Tema Aardla tänava ääres asuvas eravalduses kasvavad kapsad ja kaalid sirgetes ridades, ja proovigu mõni umbrohi nende vahel pead tõsta, kui koheselt tabab teda Adolfi hästiteritatud ja hoolas kõblas.

Lisaks aiatööle harrastab vanameister endiselt joonistamist, pensionilisa tulebka rahvuslik – orientaalsest puutööharrastusest. Tema haakristidega kaunistatud lihalõikamisaluseid tuntakse ka vennasvabariikides.  Eesti ajalehtedest meeldib Aadolfile enim Kesknädal,  Eesti blogjiatest Inno Ja Irja. Televiisorit vaadata Adolf ei armasta, nimelt tema nägemine ei ole enam see, mis varases nooruses, liiatigi kasutavad telekanalid oma saadete kujunduses liigselt punast värvi.

Adolfi lubaduseks Tartu rahvale on Tartu uue ringtee trassi nihutamine juudi surnuaia kohale ja Pirogovi platsile sportlik-rahvusliku noortekeskuse rajamine. Kõigile töötutele lubab ta töökohti tema poolt loodavas teadete kogumise agentuuris. Igal aastal lubab ta linnarahvale oma sünnipäeval korraldada tõrvikutega teatejooksu.

Oma nooruspõlve poliitiliste vaadete kohta arvab Aadolf, et õige poliitik peab ajaga kaasas käima ning kasutama ära kõiki oma eesmärkide teostamiseks kasulikke poliitilisi jõude, olgu selleks kasvõi kõhutuul.

“Õige poliitik on surematu. Mina olen surematu ja ka meie partei praegune juht Edgar Savisaar on surematu. Ideoloogia ei sure ja ükskord me võidame niikuinii,” on vastne parteilane ilmeksimatu., “mul on kuuris juba bensiin ja tikud Raekoja süütamiseks valmis, kaua see kommunistide Ansipi ja Seli kekutamine ei kesta. Läheb nii nagu kolmekümnekolmandal aastal, jätkab ta.”

Meil jääb vaid üle soovida vanahärrale jaksu ja jõudu ning edu kohalike valimistel.

Advertisements
Published in: on september 8, 2009 at 3:20 p.l.  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/09/08/adolf-hitler-astus-keskerakonda/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLisa kommentaar

  1. ja oma mõningate maalide müügist Nürnbergis sai ta ka päris kena kopika (u. 500000 meie raha), millega püha üritust toetada.

    L@SSIE: Püha üritus on ikka Iffi ja teiste nõelajate rida. Hitleril oli ikka “Meie võitlus.”


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: