Kuidas pöörata ümber vananemist paari tunniga


Selleks tuleb sõita jalgrattaga. Sõita palju ja pikka maad, nii pikka maad, mida tavaliselt päevaga maha ei sõideta.

Mingi aja peale hakkab jälle veri soontes käima ja süda õiget pidi lööma. Umbes iga läbitud kilomeetriga tunned end päeva võrra nooremana. Kui oled valin hommikuse aja, siis naudid päikesemängu ja lindude laulu. Kui oled valinud päevase aja, siis naudid higistamist ja kaasratturitesõbralikke pilke. Kui oled valinud öise aja siis tunned ennast nagu öine viimsepäevaratsanik ja kohtud maanteede ristil rebasega, keda nähed ehmatades pidurdad, kukud maha ja kriimustad ennast. Rebane lakub oma kolm tilka verd ja lahkub. Sinu soov aga täitub ka, nimelt Keskerakond ei võida järgmistel valimistel.

Samas aga üks päev niisama kodus lösutamist, mitte enda lemmiklooma haukumist kuulates ja tavapäraseid pisikesi tegemisi tehes muudab su nädala võrra vanemaks. Süda hakkab peagi valet pidi tööle ja vesi suundub kehast sinna, kus asub vihkamiselund sest pidevalt haukuv naabri koer on üks nõmedamaid asju sestsinases maailmas.

Advertisements
Published in: on juuni 23, 2009 at 6:07 e.l.  5 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/06/23/kuidas-poorata-umber-vananemist-paari-tunniga/trackback/

RSS feed for comments on this post.

5 kommentaariLisa kommentaar

 1. Võib-olla tasuks pidevalt haukuvale naabri koerale ratas kinkida et ta end nooremaks tunnetaks ja jätaks haukumise maha. Selle rõõmu eest oleksin ehk nõus nädala jagu vananema.

  L@SSIE: Kingiks sellele koerale sellise ratta, mille peale keskajal inimesi pandi ja mille kasutamisest tekkis väljend : “Karjus nagu ratta peal.”

 2. Kuule L@ssie, kas sa kogud endiselt igasuguseid maa- ja linnakaarte? Kui see olid ikka sina, kes seda tegi… mu mälu võib ka viletsavõitu olla. Vanadus noh.
  (Mul on siin mõned kaardid, mis kogu aeg häirivalt jalus on…)

  L@SSIE: Nojah, nii see tõesti on. Mul juba suur kapitäis igasugu kaarte. Kogun aga juurde. Ja tõesti igasuguseid. Nii et oled teretulnud, kui sul neid on.

  • No kui Sind kuu aja pärast Viljandis näeb, siis toimetan ma nad isiklikult sinuni 🙂

   L@SSIE: No see pole just kõige parem koht, kuhu kaarte vedada. Kuu aja pärast Viljandis on oht isegi tervete maailmajagude kaotsimineku suhtes, mis siis maakaartidest rääkida.

 3. Anbeliivibl! L@ssie on hakanud tervisesporti tegema! Maailma lõpp ei ole kaugel. Kaugel ei ole ka aeg, mil sama dzentelmen lakkus suvaliste tütarlaste nägusid, kuses autode bensupaakidesse ja süütas prügikaste. Peale selle hüüdis loosungeid nagu: “Elagu aaseksuaalne revolutsioon!” ja “Heterod saunast välja!”
  Nüüd on saanud temast räpane hetero ja väikekodanlane.
  Vanadus, mis muud.
  Ei tea, mis Pöörasest Hirvest on saanud?

  L@SSIE: Ma olen jõudnud sellesse faasi, kus lakutakse suvalisi prügikaste, süüdatakse tikuga auto bensupaake ja kustakse tütarlastele näkku.
  Tead sa must üldse midagi? Ei tea. Siis sa ka ei tea, mitu grammi ma olen hetero ja mitu a. Ja kui palju väikekodanlane ja kuipalju põhimõtteline jalgrattavaras.
  Pöörane hirv on selline, nagu ta alati on olnud. Tema puhul pole vahet, kas ta joob või ei joo. Samamoodi möliseb kõigi kohta, et nad on paksud ja joodikud. Endal habemes juba esimesed hallid karvad ja sõir ei sula enam suus.

  • L@ssie sai kurjaks, see on hea. Maailma lõpuga võib veel oodata.

   L@SSIE: Mina panin maailmalõpu pudelisse käärima.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: