Ahnus ajab upakile


Keegi tundmatu alkoholismipõllu kündja oli minu universumi taha maha poetanud oma tootmisjäägid. Mis koosnesid kahest 200 liitrisest prügikotitäiest pandipakenditaarast.

Selle varanduse avastas keegi väikest kasvu vabakutseline jäätmekäitlejanna. Paraku kehtis temagi puhul libe tõsiasi – normaalsel moel oleks ta suutnud ära kanda ainult ühte taarakotti. Kuid kaks tükki oli tema jaoks liig.

Kuid nii suurt saaki konkurentidele nii lihtsalt ei loovutada. Taaratädi oli kaval. Ta nimel võttis ühe koti ja tassis selle pingini. Siis viis teise koti natuke kaugemale, tammeni. Siis jälle esimesega tammest mööda naabermajani. Ja edasi teisega veel kaugemale.

Paraku oli kuri saatus temast veel kiirem. Nii hoolimatu kohtlemise peale vallandus plastikkoti põhi ja värskelt sulavale lumele hakas pudenema pudeleid.

Mille peale hakkas tädi pudeleid maast üles korjama ja tagasi katkisse kotti toppima. Mis siis, et alt juurde pudenes. Kuidagiviisi ta igatahes mu vaateväljast kaugeneda suutis. Kuigi pudelikolinat jätkus veel pikaks ajaks.

Kui ta juhuslikult surnud polle, siis korjab veel senimaani pudeleid põhjatusse kotti. Endal pronksiöö koka rõõmus nägu peas.

Advertisements
Published in: on märts 5, 2009 at 11:47 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/03/05/ahnus-ajab-upakile/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: