Ahnus ajab upakile


Keegi tundmatu alkoholismipõllu kündja oli minu universumi taha maha poetanud oma tootmisjäägid. Mis koosnesid kahest 200 liitrisest prügikotitäiest pandipakenditaarast.

Selle varanduse avastas keegi väikest kasvu vabakutseline jäätmekäitlejanna. Paraku kehtis temagi puhul libe tõsiasi – normaalsel moel oleks ta suutnud ära kanda ainult ühte taarakotti. Kuid kaks tükki oli tema jaoks liig.

Kuid nii suurt saaki konkurentidele nii lihtsalt ei loovutada. Taaratädi oli kaval. Ta nimel võttis ühe koti ja tassis selle pingini. Siis viis teise koti natuke kaugemale, tammeni. Siis jälle esimesega tammest mööda naabermajani. Ja edasi teisega veel kaugemale.

Paraku oli kuri saatus temast veel kiirem. Nii hoolimatu kohtlemise peale vallandus plastikkoti põhi ja värskelt sulavale lumele hakas pudenema pudeleid.

Mille peale hakkas tädi pudeleid maast üles korjama ja tagasi katkisse kotti toppima. Mis siis, et alt juurde pudenes. Kuidagiviisi ta igatahes mu vaateväljast kaugeneda suutis. Kuigi pudelikolinat jätkus veel pikaks ajaks.

Kui ta juhuslikult surnud polle, siis korjab veel senimaani pudeleid põhjatusse kotti. Endal pronksiöö koka rõõmus nägu peas.

Advertisements
Published in: on märts 5, 2009 at 11:47 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/03/05/ahnus-ajab-upakile/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: