Vastlapäevakatastroof


Kõika algas sellega, et Iff ajas mind täpselt kell 10 oma joodikukõnega ülesse.

Nojah, süüa on ju ka vaja, siis liikusin suure kaarega läbi kesklinna. Keegi militaristlik humorist oli Raekoja platsi jääkuju täiendanud dildoga. Keegi laps oli selle just leidnud ja ruttas oma leidu rõõmsaltemale näitama. “Fuih, milline vastik asi!” karjatas ema ja viskas dildo tagantkätt lumme. “Asju ei ole ikka ilus maha pilduda, vaid tuleb ikka prügikasti viia: ” teatasin selle peale ja võtsin selle dildo endaga kaasa.

Õllega Alpsi juurde jõudnult, sain näha, et kui palju rõõmu võib ikka üks dildo mehepoegadele valmistada. Küll üritati üksteist sellega visata, küll sätiti seda magavale Ifile igasugu keha eri piirkondadesse. Võis konstateerida, et magavale Ifile jookseb türa suhu küll.

No ja nagu ikka joodikute varjupaigas, tuli aga üha uusi inimesi, kes aga tõid midagi head ja paremat.

Kuna aga oli käimas vastlapäev, siisoli peagi paslik minna kelgumäele, et Liinad ikka pikad oleks ja Nisusaia eest palju maksta ei tuleks.

Kassitoomel oli nagu alati rahvast hunnikus koos. Keegi türnüffel oli liuraja ära liivatanud, seetõttu ei püsinud mu salvokas sugugi seal kus ta olema pidanuks olema.

Ma lendasin mäest alla lihtsalt püksiperse väel, kelk nööripidi kõrval tuules hõljumas kops – kops – kops vastu mäest ülesrühkivate laste päid.

Valusat lugu neil sellest ei olnud. Kui aga üks isa oma nii aastase tite otse mu nina all jäärajale ette tõstis, siis tegin lihtsa liigutuse ja püüdsin maimukese jalgade vahele kinni. Hea et seda pedofiiliaparagrahvina ei käsitletud.

No ja siis mingi moment avastasin, et ükski mu kahest kaasasolnud telefonist enam pilti ette ei võtnud. Pangakaart oli kuhugile kadunud. Ja selle korteri võti, mille tegemise eest raha saab, see kah kadunud.

Nii et ma siis lähen homsesse päeva pohmelli ja 5.60 sendiga taskus.

Advertisements
Published in: on veebruar 25, 2009 at 9:38 p.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/02/25/vastlapaevakatastroof/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: