Blogimine põhjustas korteri müügi…


Juhtunud kord nii, et otsinud üks mu universumi kaasomanikke internetist ei tea mida ja sattund ühe teatava blogi peale. Kus siis kirjeldatakse ühe mu hiigelsuure universumi väikses nurgakeses toimuvad. No mis seal ikka toimus, vaid üks joomine kogu aeg.

Kuid siis luges sellesama korteri omanikust eidekene hellakene seda kirjeldust ja kuna see talle teps mittegi ei meeldinud, sis tegi tema tähtsa otsuse. Tema ei taha seda korterit enam endale, kuna kogu ilma ees on korteri peale häbi tõmmatud.

Sest jah, paraku, blogipidaja oli oma läbukirjeldusse ausameelselt kirja pannud, kus täpselt see kõik toimub. Korterinumbri täpsusega Ja loomulikult ka selle, mis täpselt toimus.

Analoogne juhus oli siin kaks aastat tagasi, kui ühes kõrvalmajas Avantüristid  analoogset blogi pidasid. Kinnisvaramaaklerid said asjale järile ja viskasid nad välja. Kui jood, siis ära blogi sellest, kus sa jood. Veel parem, ära blogi sellest, et sa üldse jood. Blogis pole ilus kirjutada ka sellest, et käid natsidega läbi või et su ema on tegelikult sinu noorem õde, keda sa heameelega panna tahaksid.

Eesti on niivõrd hale maa, et siin tunnevad kõik kõiki ja kõik asjad tulevad koheselt välja. Ja neid pannakse pahaks. Sest seni, kuni sa pole naabrist parem, pole sulle midagi lubatud.

Kuid minul on juhtunu üle vaid hea meel. Sest ükski õige blogija ei salli oma naabruses teisi blogijaid. Esimesel võimalusel üritab ta neile kangi kokku keerata.

Advertisements
Published in: on jaanuar 13, 2009 at 9:34 e.l.  3 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2009/01/13/blogimine-pohjustas-korteri-muugi/trackback/

RSS feed for comments on this post.

3 kommentaariLisa kommentaar

 1. õige

  L@SSIE: Õnneks metsas on olelusvõitlus natukene teist stiili ja lällamise eest kedagi oma urust välja ei aeta. Küll jääb joobunud loom hommikusöögist ilma, sest ta süüakse ise ära.

 2. ma täpsustaks, maakler keeldus meie lepingut pikendamast 🙂

  L@SSIE: Niimoodi saab seda viisakamalt öelda. Tegelikult on tulemus ikka sama, sooviti üürnikest vabaneda.

  õnneks inimene areneb ja õpib – enam me alust väljaviskamiseks ei plaani anda. seda homo homoni lupus ütlust saab eestis ikka eriti teravalt tunda.

  L@SSIE: Ära iial ütle iial. Ma omast kogemusest tean, et ühele inimesele kutsuti politsei selle eest, et ta koridoris kogemata võtmekimbu maha pillas.
  Karjade kaupa on lihtsalt patoloogilisi idioote või siis tagamõttega inimesi, kes loodavad naabrite peale kaevates odavalt kinnisvara kätte saada. Või lihtsalt tegemist vanurite (armu)kadedusega noorte peale.

  õnneks tartu elu ongi pidevas liikumises ja väike väljaviskamine ei ole üürnikule eriti suur löök. kui aga korter juba müüki pannakse keset majanduslangust, siis saab kaotaja olla vaid üks 🙂

  L@SSIE: Mulle jäi mulje, et ega te nii väga häirivad ei olnudki, ainult et nii otseselt oma aadressi välja toomine, see ei ole hea mõte. Aga jah, see korter on väga odavalt müügis ja praegu kinnisvaraärikad nillivad nagu rotid ringi. Võrreldes hommikuse seisukorraga on juba hind 30 000 tõusnud, sest ega müüja ka väga loll pole. Oleks pappi olnud, oleks ise ära ostnud. Lambist. Sest jah 220 000 on ikka veel võileivahind praegusel hetkel.

 3. Onveel yks variant… joo ja blogi omas korteris. Keegi ei saa sind kottida 😉

  L@SSIE: Veel üks võimalus…kaaperda kellegi korter…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: