Pedofiilia, meie salajane harrastus


Postimees kirjutab, kuidas kohtud võtavad vahele kaks pedofiili nädalas.

Ja lisavad pedofiilide nimekirja. Ja siis juurde ka teod, mida keegi sooritanud

Alaealise vägistamine on tõesti karm kuritegu. Aga keegi vend, kelle arvutist leiti pilte alla 14 aastastest erootilises situatsioonis? Või siis mingi nolk, kes teistele alla 14 meetri meestele pornüflit demonstreeris?

Kui nüüd kõik inimesed kinni võtta, kes ennast kuhugile laste ette alasti unustavad või ei vali, mida internetist alla laevad, no mul endalgi on kunagi juhtunud, kazaast sain mingi musavideo asemel kaela klipi, kus mingi poolenisti imik emane toppis näppu tutti (aga kohe kustutasin ära ka), siis jah, kohtuvabrikandid saaks toodangut anda tuhandetes.

Lisaks võiks preventiivselt kinni võtta  kõik inimesed, kes tegelevad igapäevaselt lastega. Kõik meesõpetajad. Kasuisad. Kaubanduskeskuste turvamehed. Poliitikutest ei räägigi, poliitika on selline perverssus, mille tõttu päike igal õhtul looja läheb ja enne ei rahune kui hommik käes on.

Pedofiiliks tunnistamise vastu aitab vaid see, kui virutad enda juurde juhuslikult sattunud lapsele kõva hoobi. Laste peksmise eest nii kanget karistust ei määrata. Kui just lapse lihane isa nägema ei satu, võid puhtalt välja tulla. Aga koos oma laste emaga elav isa on sama haruldane nähtus kui pruunkaru.

Loomulikult hoolitseb oma renomee eest hoolitsev mees selle eest, et ta ei töötaks sellises kohas, kus liikleb alaealisi lapsi.

Kui aga himud naiste järgi tekivad, siis tasub vaadata neid, kelle suus või enam ei sula. Vanadekodud on kõik ilusaid pruute täis.

Advertisements
Published in: on oktoober 30, 2008 at 2:24 p.l.  5 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2008/10/30/pedofiilia-meie-salajane-harrastus/trackback/

RSS feed for comments on this post.

5 kommentaariLisa kommentaar

 1. Mul on isegi selle kohta ametlik tunnistus, et mind pole pedofiilia ega vägivalla eest kohtulikult karistatud. Sellise ette näitmist nõudis siinne linnaviletsus mullu kui lühidalt nende palgalehel viibisin. Nii palju siis süütuse presumptsioonist. Mitte et ma päris süütu oleksin, kuid seda oletada oleks ikka viisakas.

  L@SSIE: On sul tõend ka selle kohta, et sa pole pederast, ei kuulu vasakäärmuslaste hulka ja siis veel see tõend, mida küsitakse pärast surma ja mis lubab pääseda eraparadiisi…?

 2. Mis on lubatud Villu Tammele pole veel lubatud härjale, ütleb vanasõna.

  L@SSIE: Noh, kui härg on suuteline esitama luulevormis soneti kaebuseks, siis pole see isegi Villu Tammele lubatud.

 3. jajah, Villu ajal oli moes nekrofiilia, nii see ajaratas ringi käib. Enne villut oli seksrevolutsioon, kus kõik panid kõiki, aga enamasti siiski eakaaslased isekeskis. Ju siis seal vahepeal kuskil ka lühike ja mahavaikitud gerontofiiliaetapp oli. Nüüd on jälle otsast peale hakatud ja ootame, millal pedofiilide aeg läbi saab ja seksrevolutsioon taas tuhast tõuseb.

  L@SSIE: Gerontokraatia on jällegi jõusse tõusmas. Savisaar on ju surematu ja teisedki eesti poliitikud vananevad koos temaga. Aga võimust ei loobu. Seega, kulub veidi aega ja moraal on meil jälle nagu kuninganna Victoria ajal, kuid natuke teistsuguse mööndusega – nais ja meeskirjutajate blogid ei tohi kõrvuti ühes blog.tr.ees koos olla.

 4. Kahjuks pead küsitud valdkondades süütuse presumptsioonist lähtuma, kuna vastavaid tõendeid siinne Justiitsministeerium esialgu ei väljasta.

  L@SSIE: Siis tuleb astuda parteisse ja nõuda. Et tõendid olgu olla, muidu koondame.

 5. Las parem jääda nii kuis on. Justiitsministriproua koondamine oleks mulle meelepärane, parteisse astumine aga mitte.

  L@SSIE: Äkki koondaks kõik parteid?


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: