Haapsalu seksilegend


Kunagi eelmise sajandi lõpukümnendil Haapsalut külastades kuulsin seal kohaliku elaniku käest legendi, et kiilitiibade inimesele, eriti naisterahvale sissesöötmine (aga naisterahvad on ju ometi inimesed? Natukene rohkem kui need teised, isased,) tekitab ohvris vastupandamatu tahtmise seksida.

Sama juttu kordas järgmisel aastal Tartusse kolinud Haapsalu taustaga tütarlaps, kel esimesega mingit omavahelist seotust polnud. Et nemad olla ühele tüdrukule kiilitiivad sisse söötnud ja pärast aknast piilunud, kuidas tüdruk oma asja ukselingiga ära ajada üritas.

Sai siis järgi proovitud. Hiiumaal jaanipäeva ajal lösutades õnnestus tabada kodanik kiil, mis siis, et surnud ja temalt konfiskeerida tiivad. Need tiivad sai siis pulbristatud kujul koos kohviga Väiksele Myle sisse joodetud.

Ainsaks tulemuseks oli fakt, et nüüdsest pesi Väike My ise oma tassi puhtaks, enne kui sinna midagi valama hakati.

No ja veel aastake hiljem nõustus neiu Laura kõigi silme all vabatahtlikult kiilitiibu sööma. Tulemuseks oli fakt et pärast kahetunniajast ootamist läks ta lõpuks ikka raamatukokku. Huvitav küll mida ta seal tegi, aga kiima ta vaevalt läks.

Nojah. Ilmselt on siis kiilitiibade manustamiseks vaja Haapsalust pärinevat kiili või siis mõjuvad need tiivad tiivustavalt ainult Haapsalust pärit tütarlastele. Ilmselt on tegu kohaliku ravimuda tervistava mõjuga, mis sandid tantsima ja sugukülmad eestlased kiimlema paneb. Või siis hoopis sandid kiimlema ja eestlased tantsima. Kindlasti on asjasse segatud ka valge daam, kes lossivaremetes ennast augustikuuöödel paljastamas käib.

Advertisements
Published in: on august 19, 2008 at 6:17 e.l.  2 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2008/08/19/haapsalu-seksilegend/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 kommentaariLisa kommentaar

  1. Seda ukselingi-linnalegendi olen minagi kuulnud, aga pole osanud seda Haapsaluga seostada. Aga raamatukogudes just lantimas käiaksegi.

    L@SSIE: Raamatukogud nüüd küll head lantimiskohad pole. Parem minna siis juba verekeskusse, seal on noored õed, ja veel nooremad vereloovutajad…

  2. Verinoored?

    L@sSIE: Vägagi verejanulise olemisega…


Möirga ja ulu

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: