Paljassaare Rock Fest on tulekul.


Ütleme, et avamiseni on jäänud loetud tunnid. Ja ma arvan, et mitte teie kõigi junnid ei jõua sugugi veel puhastist läbi käia. Sest ühe junni reoveest väljapesemiseni kulub ikka hea mitu päeva aega. Kui mitu aega täpselt, seda saate teada, kui tuled kohe vara hommikul, 11.30 juba (Pool kaksteist ei ole ju teie jaoks vara) reoveepuhasti väravasse. Seal tulevad lahked reoveespetsialistid ja näittavad, kui kaua ja kuidas see toimub.

Miks selline jutt? Jälle junnid? Nagu ilma ei saakski? Saab aga ei tohi seekord  Sest nimelt Paljassaare Rock Fest toimubki Paljassaares asuva Tallinna veepuhastusjaama territooriumil. Kus täpselt, seda saate vaadata siit.

Kell kolm tehakse väravad vallale. Ja rahvast hakkavad ootama kaks wc – d ja meeste jaoks on mõeldud urinaatorid.

Aga ega nüüd Paljassaare Rock Fest mingi väljaheitemängijate ball pole. Asja sisu  peitub ikka muusikas.

Esimesena asub pille piinama Singer – Vinger. Teda tutvustada pole vaja. Me oleme neid kõik kuulnud.

Ainult et nad on hakanud üha harvemini ja kurvemini esinema. Hardi Volmeril on nõrk hääl ja ega nad nüüd enam ka esimeses nooruses pole.

Seepärast siis nad lähevad juba tunni pärast koju. Heal juhul jõuavad ka “Prillitoosi” lõputiitreid näha.

Aga 16:30 astub lavale (miks mitte saunalavale?) üles Consiousness removal project. Selle bändi nimi pani mind kohe sõnaraamatut piinama, et mis asi see Consiousness removal project siis ikkagi on. Ja tuli välja et tegemist on millegigagi, mis võib tõsiselt mõjutada teie alateadvust. Vat selline Soome bändike on. Ma ei tea, aeglane psühhedeelia. Aga tõsised muusikakriitikud arvavad ehk teisiti. Tuleb tükk aega kuulata, selline raskemeelne muusika.

Aga tunni pärast, kui alateadvus on vahule klopitud, on lava (poisid, kus on viht?) The Nymph. Puhas Maarjamaa bänd Märjamaa lähedalt Keilast. Meenutab natuke Vaiko Eplikku. Tegelt täitsa palju. Aga pärast juustu söömist meenutab mulle kõik Vaiko Eplikku.

18.30 on lugu kuulsa austria kunstniku fännide projekti käes. Nimelt Klimt 1918. Klimt oli Austria sümbolistlik kunstnik kes avardas, no mitte kes õigetest kunstnikest siis ei avarda inimeste vabamõtlemise piire. Ja mis valdkonnas, loomulikult naisekeha kujutamise läbi. 1918 on Klimti surmaaasta, kas siis see Itaalia bänd oma loominguga tahab öelda, et Klimt on nüüd lõplikult surnud, või et äkki teevad nad veel tema laibaga mingit imet, selle üle saab arutleda, vaadates seda.

Aga Klimti järel kell 19.50 tuleb lavale Negura Bunget. Rumeenlased, kes mängivad traditsioonilist transilvaania spirituaali. Nõnda siis kõlabki välja vampiiride Gospel.

20.55 ei välju mitte viimane buss Narva suunas, vaid ehtne ja ere eesti kahurimetall nimega Loits. Juba on Youtubis nähtaval ka nende uue plaadi “Must album” klippe. Aga kuulatav on ta ikka. Sellest hoolimata et mundrid on ülikondade vastu vahetatud ja bassikäigud natukene…vaiksemad.

22.05, no mida aeg, ma tõesti tahan kontrollida kas nad tõesti tulevad peale 22.05 peaks astuma lavale soome turismiatraktsioon Turisas. Lordi on ta vanem õde ja Manowar on ta vanaema. Ükskord kuid Hard Rock pole enam Halleluuja, siis saadetakse Turisas eurovisiuuni võitma…

23.00 Lõpp. Korraldajad lubasid siis inimesi bussidega Hadesesse ehk otse põrgu. Kus pidu jätkub kuni päikese tõusuni. Ja kui päike juhuslikult 1. juulil ei tõuse, siis pidutsevad nad maailma lõpuni.

Vaadake, ka kuidas kevad on inimestele mõjuma hakand ja kuidas nad ennast Paljassaare roki jaoks ilusateks teevad.

Advertisements
Published in: on mai 29, 2008 at 7:10 p.l.  3 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2008/05/29/paljassaare-rock-fest-on-tulekul/trackback/

RSS feed for comments on this post.

3 kommentaariLisa kommentaar

  1. seoses eurovisiooniga…ma rvan et järgmise aasta euroidiotismi loo peaks sa küll ise tegema

    L@SSIE: Kuidas oleks selle looga, et: “Minu isa oli üleküla hetero ja hetero ja kuhu tema oma oksakese torkas, sinna kohe suguhaigus lõkendama lööb…

  2. v peaks tegema siukse ürituse nagu Palja Perse Rock fest

    L@SSIE: Aga palun, sa oled oodatud oma silmipimestavalt kaunist perset näitama.

  3. Hehee, Kiirdnuudliga tuleb Euroviiskude vestivaali osas nõustuda: Mine, Lässi ja tee ära! 😀

    L@SSIE: Kahjuks ma pole nomenklatuuri hulgast. Sest mul on ajudes asemel vaid julgad.


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: