Mitut meest on vaja, et rahuldada ühte nümfomaani?


Sellise pealkirjaga seminar toimus eile minu universumi rohelises loengusaalis. Sõna võtsid proffessor Pätt, dotsent Nolk ja assistent Alkohoolik. Igalühel oli oma nägemus Riina elust ja tegevusest.

Kõigepealt võttis sõna dotsent Nolk, kes rääkis, kuidas tema koos oma seitsme väikese sõbraga olid Riina nagu lumivalgekese juures käinud. Et Lumivalgukesele jäi ikka väheks, kuid ka nii mõnelgi poisikesel ei seisnud.Jah, eks see raske ole see päkapiku elu. Manustatud Bockilonks viis mehikese unehõlma.

Sellele jägnes assistent Alkohooliku pikaajalisem arutelu. Tema nimelt teab Riinat varasemast ajast, suisa lapsepõlvest. Ja ta olla noorena olnud täitsa viks ja tubli perenaine, tegi tööd ja teed ja enamasti oli kaine. Kõik aga muutus, kui ta lapse sai.

Laps pidada ka juba esimeses pruudieas olema, aga tema seksuaalsetest vägitükkidest pole veel midagi kuulda. Emaga on aga see lugu, et mingis kohvikus, mille nime me siinkohal reklaami vältimise eesmärgil ei nimeta pidada Riinat saama osta tassi rohelise tee eest.

Asi aetakse ära kohapeal kohviku peldikus.

Üleüldse pidada Riina olema peldikulembeline. Ja siis veel see, et jah, kui keegi väidab, et Riinat olla terve Tartu linn pannud, siis ta eksib. Teda on tõesti terve Lõunamanner pannud. Rääkimata orangutangudest ja muudest esikloomadest. Koorikloomadest rääkimata.

Proffessor Päti seisukohad olid aga skeptilised. Ta nentis nimelt et tal olla litsidest pohhui, tema armastab vaid õlut. Mis muidugi oli õige, sest kahe tunnustatud teadlase vahel puhkes diskussioon selle üle, kumb neist kahekäeõlle tühjaks lonksanud on.

Siiski jõudis see diskussioon viljastava lõpuni, nimelt pandi rahad kokku ja aeti üles dotsent Nolk, kes saadeti uue järele.

Pärast uue ölle manustamist jõudsid teadlased järeldusele, et Tiigi – Riina tuleks ümber nimetada Tiigri -Riinaks, kuna ta suutvat mehi maha murda nagu isatiiger.

Pärast väsimuse tõttu niitmise poolelijätmist siirdusin ma oma universumi koridoride sügavusse, kus tõepoolest eelpoolräägitud objekt nõtkel kaslasekõnnakul oma uru poole järjekordset saaklooma lohistas.

Helleluuja.

Advertisements
Published in: on mai 16, 2008 at 12:57 p.l.  2 kommentaari  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2008/05/16/mitut-meest-on-vaja-et-rahuldada-uhte-numfomaani/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 kommentaariLisa kommentaar

  1. Mul on kahju, et seminarilised lähenesid teemale konkreetse isikuga seonduva empiirse näite alusel. Üldiselt võiks teemapüstitust kritiseerida selles, et nümfomaani on juba nümfiomaania määratluse kohaselt võimatu rahuldada täpselt nii nagu on võimatu rahuldada joodiku alkoholiisu. Teisest küljest, ebaadekvaatsed arutelud õlle joomise käigus on arutelu subjektide jaoks paganama mõnusad. Purjakil teinekord ise keppida ei jaksa, sel juhul aga on asi seegi, et teiste keppimise kohta arvamust avaldada jõuab. 😉

    L@SSIE: Noh, ma arvan, et Riina on tõeline kuulsus, kelle kõrval kahvatuvad “Kroonika” ja muud seltskonnastaarid. Lõuna – Eesti kaasaja linnafolklooris on tema mõju igatahes tuntav. Ta on kuulsam kui Kalevipoeg, muuseas.

  2. Ühtainsat on tegelikult vaja. Aga tema peab ka muidugi hüperseksuaalne olema.

    L@SSIE: Tunned sa mõnda… nt. Kalevipoeg? Aga Riina on sellel juhul Saarepiiga…


Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: