Tripper, va lõbus rändaja


Üks levinumaid sugulisel teel levivaid koduloomakesi on ka Neisseria gonorrhoeae, elik gonokokk, mis ongi Gonorröa elik maakeeli tripperi tekitajaks.

Gonokokk armastab pesa teha kusiti, emakakaelakanali, pärasoole ja silma sidekesta kattekihti, puberteedieelsetel tüdrukutel, rasedatel ja eriti puberteediealistel vanuritel võib Kokk pesitseda ka tupes.
Gonokoki olemasolu organismis tuleb välja nädala jooksul pärast selle hankimist. Arvestates Gonokoki levikut Eestis ei ole ka see koduloomakene väga haruldane, mitte kindlasti pole teda võimalik hankida ainult loomaaiast.

Gonokoki olemasolust annab tunda halvalõhnaline mädavoolus sealt kust tavaliselt pissi tuleb. Aga vahetevahel Gonokokk oma maabumisest üldsegi märku ei anna. Selle olemasolu võib tuvastada ainult spetsialist, kes määrab ravi (Bakteriõiguslased, kus on teie silmad?)

Gonokokid armastavad tekitada põletikku. Põletik võib tekitada igasugu muid ja veelgi lahedamaid tundeid, mille kätte küll ei surda, aga mis võimaldavad Gonokoki pidajale uskumatuid sadomasohhistlikke naudinguid.

Gonokoki tõrjeks organismidest kasutatakse antibiootikume. Kuid vahetevahel võivad Gonokokid olla keemiast kavalamad. Gonokokkide olemasolu organismis saab ennetada onanismiga. Kui seda teha vähemalt 7 korda päevas, nii piisavalt et silmgi ei pilgu enam vastassoo poole.

Gonorröal nagu igal muulgi heal lapsel on mitu nime. Nimi Tripper tuleneb sellest, et vanal heal ajal olid Gonokokid koduloomadena niivõrd levinud, et tundus, et nad nagu rändaksid ise organismist organismi.

Sealt tuli ka nimetus “Jolly Tripper”, ehk “Lõbus rändaja.” Teine asi on selles, et Tripperi omanikud pääsesid üldjuhul sõjategevusest, mistõttu segasematel aegadel muutus Gonokokkide omamine eriti popiks, kuna Gonokokid siiski inimese surma ei põhjusta, sõjategevus aga küll.

Advertisements
Published in: on mai 14, 2008 at 5:42 e.l.  Lisa kommentaar  

The URI to TrackBack this entry is: https://lassie.wordpress.com/2008/05/14/tripper-va-lobus-randaja/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Möirga ja ulu

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: